Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Yamato

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 154 78.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 43 21.8%

• Kullanılan toplam oy
    197
Olaya böyle bakman yanlış. Herkes birbirine yardım etmesiyle hayatta zaten. Ha illa yokuşa çıkalım dersen....

Yamato asıl diz çöküp teşekkür etmeli Luffy Law ve Kid'e. Bu korsan ittifakı olmasaydı dövüşlerde Wano'da Yamato'nun özgür kalışı da nanay.

Law, 2 kez Luffy ve Zoro'yu 1 kez Kid ve Killer'ı, Sanji'yi Franky'i Usopp'u 9 kınları Bepoları kurtardı.

Hatta arttırıyorum. Law ve Kid'in Mom'ı tutup Kaido'nun yanına varmasını engellemeleriyle Wano katliamı önlendi.
Burada Law'ı öne çıkarmanı anlıyorum ama onlar zaten Momonosuke ve Kin'emon ile anlaştıkları anda kaderlerini çizdiler. Yamato sürpriz bir karakter ve yaptıklarıyla Onigashima savaşında en fazla iş yapan kişi aslında.

Sen Law ve Kid, Big Mom'u tutmasaydı Wano Katliamı olurdu diyorsun ama o Ateş Yokai'si eğer mühimmatlara ulaşsaydı o zaman bütün Onigashima'dakiler ölecekti. Law ve Kid'in yenemese bile katliam olacağının bir kesinliği yoktur. Çünkü Yamato, Jinbe, Marco gibi güçlü kişiler vardı zaten Big Mom'u her türlü durdurabilecek bir senaryo bulunurdu. Fakat Ateş Yokai'sini Yamato dışında durdurabilecek kimse yoktu.

Burada Law'ı öne çıkarmanı anlıyorum ama onlar zaten Momonosuke ve Kin'emon ile anlaştıkları anda kaderlerini çizdiler. Yamato sürpriz bir karakter ve yaptıklarıyla Onigashima savaşında en fazla iş yapan kişi aslında.

Sen Law ve Kid, Big Mom'u tutmasaydı Wano Katliamı olurdu diyorsun ama o Ateş Yokai'si eğer mühimmatlara ulaşsaydı o zaman bütün Onigashima'dakiler ölecekti. Law ve Kid'in yenemese bile katliam olacağının bir kesinliği yoktur. Çünkü Yamato, Jinbe, Marco gibi güçlü kişiler vardı zaten Big Mom'u her türlü durdurabilecek bir senaryo bulunurdu. Fakat Ateş Yokai'sini Yamato dışında durdurabilecek kimse yoktu.
Sadece Law'da değil Tama'nın bile insanları kurtardığı panel var. Bugün sevdiğiniz karakterler yaşıyorsa sebebi Yamato demen doğru değil. Bugün sevdiğimiz karakterler yaşıyorsa sebebi yardımlaşma olduğu için. Mom tekrar Kaido'nun yanına gelseydi ne yapacaklarını kestiremiyorum. Belki 2. kez Zoro'nun karşıladığı saldırıyı yaparlardı. Ya da herkesi boyun eğdirecek başka güç birleşimi. Mom durdurulmasa Kaido ile kesin katliam yapardı bu iki manyak. Bu yazdığımda şimdi varsayım ama varsayımlara girmeye gerek yok. Yoksa seninde yaptığın varsayımlar gibi Yamato olmasa ateş yokaisini durduracak bir senaryo illa olurdu derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık