Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Yamato

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 156 78.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 44 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    200
Değişik bir tarz denemişler çizimlerden çok rahatsız olmadım zaten tüm bölüm öyle değildir ama hem sahneyi uzatıp etkisini düşürmüşler hemde gereksiz efektler var. Yamato neden yılana dönüşüyor mesela. Açarım anime konusunu.
Yamato orada "Beyaz Yılan Hücumu" adında bir saldırı yapıyor. Bu nedenle sanki beyaz bir yılana dönüşmüş gibi resmedilmiş.

Toei yine şairane bir sanatsal bölüm sundu bizlere.

Sahnenin güzelliğine bak be, bebişim yakıyorsun ortalığı.

Uzun zamandır gördüğüm en kötü sahne çizimiydi.Ne olduğu anlaşılmıyor basıyolar rengi efekti ne izleyici anlıyor nede çizer yani kolaya kaçıyorlar.Bu Toei’nin değil aptal izleyicilerin suçu görüyor led gibi parlayan renk paletini havalara uçuyor.İyiki One Piece izlemeyi bırakmışım Manga okumaya devam.

Yamato orada "Beyaz Yılan Hücumu" adında bir saldırı yapıyor. Bu nedenle sanki beyaz bir yılana dönüşmüş gibi resmedilmiş.

Toei yine şairane bir sanatsal bölüm sundu bizlere.
Bence gerek yoktu böyle bir eklemeye ama sevenine de bir şey diyemem tercih meselesi.

@Mcgill Cidden patlamalı çiuv çiuv efekt sevdalısı çıkktı. Hüüü ama en çok ben şikayet ediyorum, Zuro sahnelerinde oluyor onlar hüüü.
Engel attım halen yazıyorsun. Beğenmiyorsan yazmazsın, umursamazsın. Ben senin fikirlerini eleştiriyor muyum? Çiuv Çiuv sevsem Toei'nin yaptığı bütün işleri izlerim.

Şu sahnenin güzelliğiyle

Şu sahnelerin abartısını aynı kefeye koyuyorsan ağlamaya devam et Hüü Hüüü.

Engel attım halen yazıyorsun. Beğenmiyorsan yazmazsın, umursamazsın. Ben senin fikirlerini eleştiriyor muyum? Çiuv Çiuv sevsem Toei'nin yaptığı bütün işleri izlerim.

Şu sahnenin güzelliğiyle

Şu sahnelerin abartısını aynı kefeye koyuyorsan ağlamaya devam et Hüü Hüüü.

Bunun nesi güzel ? Luffy tipsiz şebeğe dönmüş Yamato desen taşan pastel boya misali etrafa dağılmış karekterler çok iğrenç olmuş en kötü sütüdyoya versen bundan daha rezilini yapamaz.

Bunun nesi güzel ? Luffy tipsiz şebeğe dönmüş Yamato desen taşan pastel boya misali etrafa dağılmış karekterler çok iğrenç olmuş en kötü sütüdyoya versen bundan daha rezilini yapamaz.
Bana One Piece'den beğendiğin güzel sahnelerden birkaç tane paylaş bir bakayım ne tür çizimlerden hoşlanıyormuşsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık