Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yamato İddiaları

Yamato Bizimkiler ile Gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    309
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İdolü Oden gibi o da Luffy'e yapışır beni de götürün sizinle açılayım maceraya der seri sonuna kadar bizimkilerle kalır Luffy KK olduğunda wanoya döner.Bizimkilerle gelmezse benim içi çok acı olur ama 1 hafta Garp avatarı kullanırım.(En fazla 1 hafta katlanabilirim daha yüksek süre beni bozar.)

Tamam dünyayı gezip görmek istiyor ama bu tayfada belediye tur otobüsü değil neticede tayfaya bu saatten sonra birileri katılması çok kötü görünür düşünsene seri bitmek üzere ama hala temel kadroya eklenme yapılıyor hele de temel kadronun çoğundan güçlü kişiler evet ittifak olurlar bu güzel olur ittifakları diğer filo üyelerinden ileri olur teke tek dövüşte güçlerinden dolayı tayfadan biri gibi eşleşirler fakat hasır şapka tayfası denecek kişi sayısı bu kadar olur bence
İşte bu yanlış ama diğer korsan tayfalarında güçlü 10 korsan dışında bir sürü mürettebat olur. Bizim tayfada sadece 10 kişi var hiç mantıklı değil. Tamam gemileri diğer gemilerden küçük ama yine de bir gemide en azından15-20 kişi bulunması lazım. Kalp korsanlarının o küçücük deniz altısında 23-24 kişi var. Ben tayfanın en azından 15-16 üye olması gerektiğini düşünüyorum. Wano'da çok fazla kişi olmasına rağmen Oda tayfa üyelerine yine iyi yer verdi bence. Tayfa üyelerinin bol olduğu ve bireysel olan mücadeleler olsa dövüşlere daha fazla doyabiliriz. Yamato'nun tayfaya gelmesi yetmez Marco'da gelsin, Carrot da gelsin. Wano'daki gibi büyük savaşlardansa bireysel savaşlar olsun tayfanın üye sayısı çok olsun daha iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık