Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yamato İddiaları

Yamato Bizimkiler ile Gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    309
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence gelecek her ne kadar sevmesem de eğer gelmezse Keshironun avatarını 2 hafta kullanıcam eğer ceza hafifse değiştirebilrsiniz.

Yamato arc sonunda bizimkilerle denizlere açılacaktır. Çünkü gezip görmeyi çok istiyor dünyayı. Momonosuke, Wano'nun Shogun'u olacak Tama'da Wano'da kalıp Momonosuke'ye destek olacak. Yamato'nun her halinden belli tayfa için tasarlandığı. Hem Ace'yle ilişkisiyle Luffy'yle yakınlaştı. Şimdi de Shimotsuki Ushimaru'yla, Zoro'ya da yakınlaşacak. Yamato'nun tayfaya gelmesine bütün tayfa sevinir. Mistik Zoan'ı sayesinde Mink açığını da kapatıyor. Wano sonrası Karasakal Korsanları'yla kapışacaklar. Ne Nami ne de Robin'in, Catarina Devon'a rakip olmasını beklemiyorum. Yamato vs Devon mücadelesini özellikle bekliyorum.

Tayfaya çok yakışacağını düşünüyorum, ayrıca tayfa ne kadar güçlü üyelere sahip olursa o kadar düşmana korku salar. Keşke diğer iki imparatorun evlatları da tayfaya katılsa Weevil ve Katakuri. Luffy'nin bu imparator çocuklarıyla yakınlaşmasından ben bir şeyler bekliyorum.

Yamato tayfaya katılırsa sadece yancı gözüyle bakarım, Robin gibi eskiden düşman olan biri katılsa güzel olurdu. Oda eğer isterse tek bir arc ile altyapısını oluşturup Doflamingoyu bile tayfa üyesi yapabilir.

Yamato arc sonunda bizimkilerle denizlere açılacaktır. Çünkü gezip görmeyi çok istiyor dünyayı. Momonosuke, Wano'nun Shogun'u olacak Tama'da Wano'da kalıp Momonosuke'ye destek olacak. Yamato'nun her halinden belli tayfa için tasarlandığı. Hem Ace'yle ilişkisiyle Luffy'yle yakınlaştı. Şimdi de Shimotsuki Ushimaru'yla, Zoro'ya da yakınlaşacak. Yamato'nun tayfaya gelmesine bütün tayfa sevinir. Mistik Zoan'ı sayesinde Mink açığını da kapatıyor. Wano sonrası Karasakal Korsanları'yla kapışacaklar. Ne Nami ne de Robin'in, Catarina Devon'a rakip olmasını beklemiyorum. Yamato vs Devon mücadelesini özellikle bekliyorum.

Tayfaya çok yakışacağını düşünüyorum, ayrıca tayfa ne kadar güçlü üyelere sahip olursa o kadar düşmana korku salar. Keşke diğer iki imparatorun evlatları da tayfaya katılsa Weevil ve Katakuri. Luffy'nin bu imparator çocuklarıyla yakınlaşmasından ben bir şeyler bekliyorum.
Tamam dünyayı gezip görmek istiyor ama bu tayfada belediye tur otobüsü değil neticede tayfaya bu saatten sonra birileri katılması çok kötü görünür düşünsene seri bitmek üzere ama hala temel kadroya eklenme yapılıyor hele de temel kadronun çoğundan güçlü kişiler evet ittifak olurlar bu güzel olur ittifakları diğer filo üyelerinden ileri olur teke tek dövüşte güçlerinden dolayı tayfadan biri gibi eşleşirler fakat hasır şapka tayfası denecek kişi sayısı bu kadar olur bence

Yamato tayfaya katılırsa sadece yancı gözüyle bakarım, Robin gibi eskiden düşman olan biri katılsa güzel olurdu. Oda eğer isterse tek bir arc ile altyapısını oluşturup Doflamingoyu bile tayfa üyesi yapabilir.
Doflamingo olması absürt kaçar ama dediğin gibi birinin katılmasını Yamatonun katılmasına tercih ederim daha ilgi çekici olur

Yamato'nun Wano'da kalması için hiçbir sebep yok.Oden'i aşırı bir şekilde rol model alan birinin geleceğin Korsanlar Kralının gemisinde olmaması ironik olurdu.

Yamato'nun Wano'da kalması için hiçbir sebep yok.Oden'i aşırı bir şekilde rol model alan birinin geleceğin Korsanlar Kralının gemisinde olmaması ironik olurdu.
Olsa bir tek bundan dolayı olması mantıklı ama Oden antik dili bildiği için Roger tarafından isteniyordu hasır şapkalarda Robin var öyle bir şey olmalı ki bunu Luffy davet etsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık