Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Halen bu meyve değişikliğinin temeline dair geçmişten bir kanıt görebilmiş değilim. Ortada SBS'de söylenmiş bir yalan, Luffy'nin kendisi dahil meyvesinin Paramecia türü olduğunu söyleyen birçok farklı kişi, Luffy'nin meyvesini sözde 800 yıldır arayan Dünya Hükümeti'nin sanki meyvenin varlığını yeni öğrenmiş gibi tepki vermesi ve buna benzer birçok boşluk var. Adam 100 bölüm önce meyveyi değiştirmeye karar vermiş, bu açık bir şekilde görülüyor. Halen plandan falan bahsedilmesi gerçekten komik oluyor.
Temelinin atılmadığını düşünsen de Oda'nın bu olayı ileride hikâyeyle ilişkilendireceği konusunda hemfikirizdir herhâlde. Hakikaten sadece güç için verdiğini düşünüyorsanız bakalım kim haklı çıkacak.

Altından ne çıkacak bir bakalım. En iyisi Oda'nın bize ne sunacağına bakmak. Tatmin edecek bir şey çıkmazsa zaten sövüyoruz. Kaldığımız yerden devam ederiz. Bekleyip görmek lazım.
Evet, ben de altından ne çıkacağını bekleme taraftarıyım. Şu an senaryo boşlukları var, bunların eleştirilmesi de normal. Ben boşlukların doldurulacağını, tatmin edici bir senaryo sunulacağını düşünüyorum. Çıkmazsa ben de hayal kırıklığına uğrarım, zaten uğradım gerçi de Oda'ya güveniyorum iyi bir planı vardır umarım.

Evet, ben de altından ne çıkacağını bekleme taraftarıyım. Şu an senaryo boşlukları var, bunların eleştirilmesi de normal. Ben boşlukların doldurulacağını, tatmin edici bir senaryo sunulacağını düşünüyorum. Çıkmazsa ben de hayal kırıklığına uğrarım, zaten uğradım gerçi de Oda'ya güveniyorum iyi bir planı vardır umarım.
Yani buraya kadar çok iyi getirdiği bir seriyi altında bu kadar boşluklar olan bir şeye çevirmesi hiç mantıklı değil. Smoker'den dediği gibi son 100 bölümde ortaya atılan bir şey mi yoksa serinin en başından bu yana aklında olan bir fikir mi bekleyip görelim.

Yani buraya kadar çok iyi getirdiği bir seriyi altında bu kadar boşluklar olan bir şeye çevirmesi hiç mantıklı değil. Smoker'den dediği gibi son 100 bölümde ortaya atılan bir şey mi yoksa serinin en başından bu yana aklında olan bir fikir mi bekleyip görelim.
Son 10 bölümde ortaya atsa bile seri dinamiklerini bozacak bir şey yapmaz, bu kadar radikal bir değişikliğin üstüne iyice düşünmüştür.

Son 10 bölümde ortaya atsa bile seri dinamiklerini bozacak bir şey yapmaz, bu kadar radikal bir değişikliğin üstüne iyice düşünmüştür.
Yani şu serinin bunca zaman ne kadar ince bir biçimde işlendiğini düşünürsek Oda'nın buraya kadar getirip de buradan itibaren batırmasına şahsen üzülürüm. Çünkü üzerine bu kadar kafa yoruyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık