Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kolundan sokup kafasının diğer tarafından çıkardığını söylemeyi unutmuşsun. Ayrıca bunu yerde yatarak yapıyor. O detayı da atlamayalım. Sonraki panelde Bm'nin suratını söylemiyorum bile zaten. :ehe:

Hurdayla boğa yapıp toslamayı buna eş değer mi tutuyorsun yoksa :d
Sizin algılarınızda sorun mu var? Zaten bu saldırıyı yapabilmesine laf atıyorum sen bana yok yandan soktu ordan çıkarttı yatarken yaptı uyurken deldi diyorsun.Bu size normal geliyorsa devam edin yazdıklarıma cevap vermeyin.

Sana göre güzel bana göre değil.Tam gücünde olsa tamam diyeceğim sen daha geçen uyanış açında gücümü tüketiyor diyorsun big mom kendini güçlendirmesine ve law kid ikilisini dayak manyağı yapmasına rağmen nerden geldiği belli olmayan enerji ile böyle saldırı yapıyorsun bariz saçmalık.Aynı şeyleri zoro yapsa övmezsiniz gömersiniz law yaptı hakkını teslim edelim mi oldu şimdi :hhh:
Ben karakterlere nötr yaklaşıyorum. Bu zamana kadar hiçbir karakteri öyle gömmedim küçükte görmedim. Seri içinde ne kadar tutarlık varda gelmiş buradan vuruyorsun? Bak ben şu siteden bir şey öğrendiysem şu durumda yapılacak tek şey....

ya da

Git bak spoiler ya da bölüm yorumlarına kimler övmüş. Law fanları diyorsun komik oluyorsun. Sitede çok varmış gibi te Allah'ım yav.

Sizin algılarınızda sorun mu var? Zaten bu saldırıyı yapabilmesine laf atıyorum sen bana yok yandan soktu ordan çıkarttı yatarken yaptı uyurken deldi diyorsun.Bu size normal geliyorsa devam edin yazdıklarıma cevap vermeyin.
Neden bu kadar oy aldığına cevap verdim. Kendi yazdığın mesajı hatırlamıyorsun galiba. Önce mesajda neyi alıntıladığıma bakabilirsin. Sonra mesajı okuduğunda bir anlam kazanır.

Tepkini yanlış yere veriyorsun.Tek hareketle big moma kılıç saplamaktan başka birşey yapmayan law neden bu kadar oy aldı diye sormuyorsun garip :ehe:

Ben karakterlere nötr yaklaşıyorum. Bu zamana kadar hiçbir karakteri öyle gömmedim küçükte görmedim. Seri içinde ne kadar tutarlık varda gelmiş buradan vuruyorsun? Bak ben şu siteden bir şey öğrendiysem şu durumda yapılacak tek şey....

ya da

Git bak kimler övmüş. Law fanları diyorsun komik oluyorsun. Sitede çok varmış gibi te Allah'ım yav.
Ben bunları unutmam en ufak bir saçmalıkta inş başka karakterlere saçmaladı falan yazarsınız ikinizde o zaman bende birkaç şey paylaşırım.İyi eğlenceler.

Ben bunları unutmam en ufak bir saçmalıkta inş başka karakterlere saçmaladı falan yazarsınız ikinizde o zaman bende birkaç şey paylaşırım.İyi eğlenceler.
Benden öyle küçük görme, gömme gibi şeyler yazmamı görmezsin. Emin olabilirsin. Bu bölüm diğer fanların kendi karakterlerinde çoştukları gibi çoşamadım bile. Yapım değil, elimden gelmiyor fazlası.

Kolundan sokup kafasının diğer tarafından çıkardığını söylemeyi unutmuşsun. Ayrıca bunu yerde yatarak yapıyor. O detayı da atlamayalım. Sonraki panelde Bm'nin suratını söylemiyorum bile zaten. :ehe:
Hurdayla boğa yapıp toslamayı buna eş değer mi tutuyorsun yoksa :d

Şaheseri hatırlatmak için paylaşalım tekrardan.:a:
Ara sıra açıp bi doz alıyorum gözüm gönlüm açılıyor. Belki Law meyvesinin her konulduğu kalıba sokulmasıyla eleştirilebilir ama şu paneldeki ihtişamı reddetmek gerçekten imkansız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık