Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakıyorum da bu bölümle baya kinlenmişsin. Güzel güzel. Kılıç saplamaktan başka bir şey demişsin birde güleyim bari. Adamın silah olarak taşıdığı kılıçken ne saplayacak başka.
Bende senin dediğinin farklı birşeyini söylemedim.Koca bölümde kılıç sapladı diye bu kadar oy alması normal diğerlerinin yaptıkları anormal mi oluyor yani? İlla biri yaptığı işe göre oy alacaksa yamato olurdu fayda bakımından.Sadece şekil bakımından tek kılıç saplayam tüm oylar bana gelsin.Kid metal kullanarak hasar verdi o neden almadı senin tezine bakarak onunda gücü o.Bölüme zaten kinliyim saçmalamasından dolayı ne şekilde çalıştığı bile belli olmayan bir meyveyle aşılamaz delinemez hakisi çok güçlü big moma hemde uyanış kullandıktan sonra gücüm kalmadı deyip böyle saldırı yaparsa anca senin gibi law fanları beğenir.

Bende senin dediğinin farklı birşeyini söylemedim.Koca bölümde kılıç sapladı diye bu kadar oy alması normal diğerlerinin yaptıkları anormal mi oluyor yani? İlla biri yaptığı işe göre oy alacaksa yamato olurdu fayda bakımından.Sadece şekil bakımından tek kılıç saplayam tüm oylar bana gelsin.Kid metal kullanarak hasar verdi o neden almadı senin tezine bakarak onunda gücü o.Bölüme zaten kinliyim saçmalamasından dolayı ne şekilde çalıştığı bile belli olmayan bir meyveyle aşılamaz delinemez hakisi çok güçlü big moma hemde uyanış kullandıktan sonra gücüm kalmadı deyip böyle saldırı yaparsa anca senin gibi law fanları beğenir.
Law'ın yeni yaptığı bir şey yok. Başından beri imparatorlara saldırıları işliyordu. Bu bölümde sadece daha güçlü uygulamış. Sahnenin dehşete düşürmesi yeterli oy alması için ki. Böyle bir saldırıyı imparatora yaparak imparator üzerindeki etkisini gösteriyor. Valla bu bölüm yer yer Dns bile övdü. Dns yani Law'ı sevmez normalde. Luffy fanı Datte övdü. Daha nice fanlar övdü. Öyle Law fanları diyerek sıyrılamazsın işin içinden. Adamın hakkını teslim etmeniz gerekecek derecede güzel panel çıkarttı ortaya. Sen hiç samimi değilsin.

Tepkini yanlış yere veriyorsun.Tek hareketle big moma kılıç saplamaktan başka birşey yapmayan law neden bu kadar oy aldı diye sormuyorsun garip :ehe:
Kolundan sokup kafasının diğer tarafından çıkardığını söylemeyi unutmuşsun. Ayrıca bunu yerde yatarak yapıyor. O detayı da atlamayalım. Sonraki panelde Bm'nin suratını söylemiyorum bile zaten. :ehe:
Hurdayla boğa yapıp toslamayı buna eş değer mi tutuyorsun yoksa :d

Şaheseri hatırlatmak için paylaşalım tekrardan.:a:

Law'ın yeni yaptığı bir şey yok. Başından beri imparatorlara saldırıları işliyordu. Bu bölümde sadece daha güçlü uygulamış. Sahnenin dehşete düşürmesi yeterli oy alması için ki. Böyle bir saldırıyı imparatora yaparak imparator üzerindeki etkisini gösteriyor. Valla bu bölüm yer yer Dns bile övdü. Luffy fanı Datte övdü. Daha nice fanlar övdü. Öyle Law fanları diyerek sıyrılamazsın işin içinden. Adam hakkını teslim etmeniz gerekecek derecede güzel panel çıkarttı ortaya.
Sana göre güzel bana göre değil.Tam gücünde olsa tamam diyeceğim sen daha geçen uyanış açında gücümü tüketiyor diyorsun big mom kendini güçlendirmesine ve law kid ikilisini dayak manyağı yapmasına rağmen nerden geldiği belli olmayan enerji ile böyle saldırı yapıyorsun bariz saçmalık.Aynı şeyleri zoro yapsa övmezsiniz gömersiniz law yaptı hakkını teslim edelim mi oldu şimdi :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık