Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı'ndan Beklentileriniz

Kimin hakkında?

• Kullanılan toplam oy
    155

legends never die

Arkadaşlar konu dışı yapıp arkadaşın açtığı konuyu mahvetmeyin. :good:

Bu arada Ryokugyu uzun saçlı olarak tasvir edildi. Bundan önce gördüğümüz hiçbir amiral uzun saçlı değildi. Eski dönem amiralleri, Garp ve Sengoku da buna dahil. Yanisi yeni amiral kadın olabilir. Bekliyorum böyle bir şey. Kadın değilse bile Wano'da çok güçlü bir kadın karakter göreceğiz. Çünkü Zoro'nun kadınlardan çektiği çekeceği daha bitmedi. 2001 kez Kuina'ya yenilen Zoro karşısında ya kadın amiral bulur ya da en az kendi ayarında bir komutan. Yazdım bakın buraya. Demedi demeyin :)

Bu arada Ryokugyu uzun saçlı olarak tasvir edildi. Bundan önce gördüğümüz hiçbir amiral uzun saçlı değildi. Eski dönem amiralleri, Garp ve Sengoku da buna dahil. Yanisi yeni amiral kadın olabilir. Bekliyorum böyle bir şey. Kadın değilse bile Wano'da çok güçlü bir kadın karakter göreceğiz. Çünkü Zoro'nun kadınlardan çektiği çekeceği daha bitmedi. 2001 kez Kuina'ya yenilen Zoro karşısında ya kadın amiral bulur ya da en az kendi ayarında bir komutan. Yazdım bakın buraya. Demedi demeyin :)
Umarım dediğin gibi olmaz. Kadın karakterlere derinlik katabilen birisi değil Oda. Eninde sonunda kadın karakterlerin beynini aşağıya doğru kaydırıyor.

Benim saçından anladığım kadarıyla Spike gibi bir profil çıkacak.Öyle bekliyorum ve kesinlikle erkektir.

Tabii kişiliği Spike gibi değil çok daha farklı olur.

Benim saçından anladığım kadarıyla Spike gibi bir profil çıkacak.Öyle bekliyorum ve kesinlikle erkektir.

Tabii kişiliği Spike gibi değil çok daha farklı olur.
Kadın olamaz mı ? Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun, şüphelenmeye başladım. Aranızdaki ilişki ne ? :)

Ben de erkek çıkmasını isterim ama Zoro'ya tekabül ediyor bu amiral, dikkatini çekerim. Fujitora'yı geç; adam köstebek. Zoro'nun rakibi olmaz Fuji. Samurai Chaploo'da Jin'in karşısına çıkan bir kadın vardı, canını zor kurtarmıştı Jin. Öyle güçlü, Akainu kadar asabi, çekilmez, kontrol edilemez bir kadın bekliyorum ben. Ama keşke dediğin gibi erkek olsa..

@hacıgarp

Belki amiral diye üstüne düşer, kim bilir ? :/

Ryuuma-Zoro-Mihawk şıklarını seçtim. 3 seçenek sınırı olduğu için Kaido'yu seçemedim.

Ryuuma'nın geçmişi ve güç seviyesini, Zoro'nun geçmişi ve güç seviyesinden fazla merak ediyorum neredeyse.Eşit diyelim hadi.

Mihawk gösterilir mi? Sanki bunun için erken ama gösterilse şahane olurdu. En azından adı geçsin.

Kaido'nun bahsettiği büyük savaş Wano'da mı olacak? Kaido'yla ilgili en çok merak ettiğim şey bu.

Herkes Dof mu ki tüm ada ile vs atsın :artiz:
Doğru haklısın. :) Zoro da gözünü falan açar bütün gücüyle asılır.Kuma sahnesi yine tekrar edecek bence.Malum arcları hep kopyalıyor.

Kadın olamaz mı ? Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun, şüphelenmeye başladım. Aranızdaki ilişki ne ? :)

Ben de erkek çıkmasını isterim ama Zoro'ya tekabül ediyor bu amiral, dikkatini çekerim. Fujitora'yı geç; adam köstebek. Zoro'nun rakibi olmaz Fuji. Samurai Chaploo'da Jin'in karşısına çıkan bir kadın vardı, canını zor kurtarmıştı Jin. Öyle güçlü, Akainu kadar asabi, çekilmez, kontrol edilemez bir kadın bekliyorum ben. Ama keşke dediğin gibi erkek olsa..

Hiç kadın saçına benzemiyor bence.Böyle dalgalı samuray saçı mı desem biraz garip.Ama olabilir tabii belli olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık