Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı'ndan Beklentileriniz

Kimin hakkında?

• Kullanılan toplam oy
    155
Luffy Kaido ile savaşacağı belliyken neyin hesapları yapılıyor bazıları tarafından anlayabilmiş değilim.:D Big Mom olmayabilir. Teach bile olmayabilir. Ama o Kaido savaşı olacak kesin bu. İçinde Luffy'nin olmadığı bizim tayfadan bazılarının olduğu bir Kaido savaşı olmayacak bunu unutsun bazıları.

En çokta Kaido'yu merak ediyorum. Bir de Wano'nun tarihini. Nasıl bir gücü var neyin nesidir?

Bana geliyor ki Kaido da D. çıkacak.

@Shakky

Ellerine sağlık.
Hep Kai D. Ou diye düşünürdüm ama sonra çok saçma olduğuna karar verdim :(

Olası değil %100 senaryo.

Zoro'nun kılıcı gören samuraylar ona toplu halde saldırırlar. (Tabii buraya kadar %100 :) )Tatsumaki sonucu çoğu tek yer.Zoro burası Wano mu yoksa yine yanlış mı geldim diye sorar.

Buna içlerinden birisi çok sinirlenir.Musashi gibi bir adamdır.Ben Shogun'un sol koluyum der düelloya davet eder.

Zoro kılıçlarını tek seferde kırıp sıradaki diye seslenir.

Zoro en son Shogun ile kapışır ve onu yener.Niye 3 kılıcını kullanmıyorsun diyen Shogun'a tavşan muhabbeti çeker.En sonunda Zoro vs tüm ada gerçekleşir ve kanlarla da olsa ayakta kalır.Ve arc sonu kaptanına denk olduğunu kanıtlar böylece...

Olası değil %100 senaryo.

Zoro'nun kılıcı gören samuraylar ona toplu halde saldırırlar. (Tabii buraya kadar %100 :) )Tatsumaki sonucu çoğu tek yer.Zoro burası Wano mu yoksa yine yanlış mı geldim diye sorar.

Buna içlerinden birisi çok sinirlenir.Musashi gibi bir adamdır.Ben Shogun'un sol koluyum der düelloya davet eder.

Zoro kılıçlarını tek seferde kırıp sıradaki diye seslenir.

Zoro en son Shogun ile kapışır ve onu yener.Niye 3 kılıcını kullanmıyorsun diyen Shogun'a tavşan muhabbeti çeker.En sonunda Zoro vs tüm ada gerçekleşir ve kanlarla da olsa ayakta kalır.Ve arc sonu kaptanına denk olduğunu kanıtlar böylece...
En çok şaşırdığım nokta Zoro'nun son galibiyetini Musashi'ninkine benzetip öncesinde de Musashi'ye benzettiğin adama tek yedirtmende.:D Musashi Reyizi bari katma işin içine.:S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık