Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.2%
  • Sevmem.

Kullanılan: 96 35.8%

• Kullanılan toplam oy
    268
Yakında Sanji'yi geçeceğine inanmaya başladığım karekter.
Aslında kağıt üstünde öyle olması gerek. Sanjinin bir görevi var aşçılık. Usoppun ki ise Zoro ve Luffy gibi tayfada bir görevleri yok tek işleri savaşmak ama Usopp bunu da yapamıyor. En azındna şimdilik. Korkaklığını aşabilirse (pek umudum yok ama) Enies Lobbyde Sanjinin Usopp u kurtarma sahnesinin tersini görebiliriz belki.

Yok artık Usopp burada haki açtıysa 2 yıl haki de ustalaşanları siz düşünün. Buradan diğer 3 lünün ne kadar güçlü olduğu çıkıyor bence ben bunu anlıyorum. Sanji ise tamamen Oda nın sıvaması başka bir şey değil ama göstermediğine göre kaç sayıdır ona da bir güzellik yapacaktır. Ama Usopp adına sevindim cidden olması gerekiyordu.

arkadaşlar muhtemelen oda ussopu sizlerin sevmediği şekilde çizmeye devam edecek. tıpkı sanji ye yaptıkları gibi. ancak bence bu bölümde ussop harikaydı. kendini ve yapması gerekenleri anlattı. sonra yeni gücünü gördük. heyecanla okudum.

arkadaşlar muhtemelen oda ussopu sizlerin sevmediği şekilde çizmeye devam edecek. tıpkı sanji ye yaptıkları gibi. ancak bence bu bölümde ussop harikaydı. kendini ve yapması gerekenleri anlattı. sonra yeni gücünü gördük. heyecanla okudum.
Alttan alttan ''The Strongest'' açınca öyle bir güzel gitti ki anlatamam. Usoop böyle devam etse güzel olur. Tamam korksun ama Chopper gibi olsun istiyoruz biz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık