Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Usopp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 172 64.2%
  • Sevmem.

Kullanılan: 96 35.8%

• Kullanılan toplam oy
    268
Beyler bende kızdım Usopp'ya doğal olarak fakat adamın amacı zaten cesur olmak. :/
"Denizin Cesur Savaşçısı " Orada kaçmayıp ortalığı dağıtması 'da tartışılır kaçması da her türlü bug'da kalıyor :T
Adamın özü yalan ve korkaklık :/ Hayali " Denizin Cesur Savaşçısı " olmak :T

Luffy gibi , karanlık kuyulara atılmadı .
Zoro gibi , ağır idmanlardan geçmedi
... böyle uzatılabilir.

Bir güç kasmamış ama adam doğuştan yetenekli. :T

Beyler bende kızdım Usopp'ya doğal olarak fakat adamın amacı zaten cesur olmak. :/
"Denizin Cesur Savaşçısı " Orada kaçmayıp ortalığı dağıtması 'da tartışılır kaçması da her türlü bug'da kalıyor :T
Adamın özü yalan ve korkaklık :/ Hayali " Denizin Cesur Savaşçısı " olmak :T

Luffy gibi , karanlık kuyulara atılmadı .
Zoro gibi , ağır idmanlardan geçmedi
... böyle uzatılabilir.

Bir güç kasmamış ama adam doğuştan yetenekli. :T
Reiz hiç yoktan cüceler saldırdığında 1 ateş topu atsa kız pert.Bunu bile yapamadı.Zoro ya bir kez daha hak verdim.At gitsin tayfadan bunu gelsin barto.Yeteneği süper,psikopatta,luffy öl dese ölür öldür dese öldürür.

Reiz hiç yoktan cüceler saldırdığında 1 ateş topu atsa kız pert.Bunu bile yapamadı.Zoro ya bir kez daha hak verdim.At gitsin tayfadan bunu gelsin barto.Yeteneği süper,psikopatta,luffy öl dese ölür öldür dese öldürür.
Ben ondan pek bir şey beklemiyorum .
Sonuçta tayfaya gelirken bir korkak ve yalancı olarak geldi. :T
Ondan yumruk yumruğa bir dövüşe girmesini beklemedim. Daha taktiksel vur kaç olayı beklentisindeyim hep.
Tabi tayfa geliştikçe adam ezik kalıyor orası ayrı :T

Edit ; Barto'yu bende isterim adamın dibi :T

maden keskin nişancısın arkadaş al o acılı üzümü sapanla tık ağzına ama yok illa kaçıcak , tırsıcak usoplu bölümleri azaltsın oda çok iyi olur serinin devamı açısından.

Bu resmin de bu konuda olması gerektiğini düşünüyorum. Usopp'un nasıl haysiyetsiz olduğunun kanıtı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık