Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Urek Mazino ve Zahard Arasındaki Güç Dengesi

Hangi karakter daha güçlüdür

• Kullanılan toplam oy
    43
Diğer sorularının cevabını bilmiyorum ama Phanta karşısında Zahard'ın ölümsüzlüğünün bir anlamı yok hacı. :D Onu biliyorum sadece.
Axis gücü olmayan birinin bir Axis konusunda hiç şansı yoktur muhabbetini diyorsun sen sanırım...
Fakat bu Phanta da geçmişte normal bir insandı ama bu gücü kazanabilmiş. Yani 1 tane Axis yok seride, demek bu güç kazanılabilir bir şey.

Bu Phanta için yine aynı şekilde Maziono ile kedi-köpek gibi diyorlar bu nasıl oluyor? :D
Hem de Urek Mazino kuleye Phanta'yı takip ederek girmiş bir bağlantı var yani.

Bu adam hikayeyi yok edebiliyor istese ama kendisi gelip Zahard'ın kalesine baskın düzenleyip çoğu kişiyi öldürüyor. Bu da bana mesela baya saçma geliyor...
Yine aynı şekilde Phanta için ''Evrende ki en güçlü 5 Axis'den biridir'' deniyor. Bu da yine o tarz kişilerin olduğunu kanıtlıyor seri içinde.

Konu görünce birden aklıma geldi sormadan edemedim acaba bu zahard Eden Hazard'dan mı geliyor? xd

Zahard bu arada. Serideki misyonu göreği.

Axis gücü olmayan birinin bir Axis konusunda hiç şansı yoktur muhabbetini diyorsun sen sanırım...
Fakat bu Phanta da geçmişte normal bir insandı ama bu gücü kazanabilmiş. Yani 1 tane Axis yok seride, demek bu güç kazanılabilir bir şey.

Bu Phanta için yine aynı şekilde Maziono ile kedi-köpek gibi diyorlar bu nasıl oluyor? :D

Bu adam hikayeyi yok edebiliyor istese ama kendisi gelip Zahard'ın kalesine baskın düzenleyip çoğu kişiyi öldürüyor. Bu da bana mesela baya saçma geliyor...
Yine aynı şekilde Phanta için ''Evrende ki en güçlü 5 Axis'den biridir'' deniyor. Bu da yine o tarz kişilerin olduğunu kanıtlıyor seri içinde.
Kulenin aslında axis yaratmak için olduğu falan gibi teoriler var ama o olaylar karışık.Zaten evrende başka kuleler olduğu da açıklanmıştı yanlış bilmiyorsam sui tarafından çok büyük bir evren aslında bizim okuduğumuz bir parçası sadece.Muhtemelen okuduğumuz kulenin dışında yaşayan axisler var.

Evet, sen de belirtmişsin zaten hikayeyi yok edebiliyor diye. Ona rağmen Zahard'ı öldürmediyse ya canı öyle istemiştir ya da başka bir axisle alakalıdır. Onun dışında bir ihtimal göremiyorum ben. Mazino ile kedi köpek kısmına da bir şey diyemiyorum. Belki axis olmadan öncesiyle alakalıdır... Ya da sürekli didiştikleri için öyle söylenilmiştir. Yoksa Luffy ve Nami de didişiyor zaman zaman ama Luffy'nin yarım atacağı gerçeği değişmiyor mesela. :D

Kulenin aslında axis yaratmak için olduğu falan gibi teoriler var ama o olaylar karışık.Zaten evrende başka kuleler olduğu da açıklanmıştı yanlış bilmiyorsam sui tarafından çok büyük bir evren aslında bizim okuduğumuz bir parçası sadece.Muhtemelen okuduğumuz kulenin dışında yaşayan axisler var.
Evet söylenmişti başka kuleler olduğu. Fakat yine de farklı geliyor bana bu durumlar. Yani bu Axis gücünün elde edilebilir bir güç olduğu net bu Phanta yüzünden.
Phanta için ''En güçlü 5 Axisten biri'' yani bu açıklamadan bile 5 taneden fazla Axis olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada Zahard katına geldiğimizde Zahard falan bile hikaye kalacak gibi hissediyorum. Yani serinin Zahard sonrası bile aşırı açık bir senaryosu ve güçlenme potansiyeli var.
Evet, sen de belirtmişsin zaten hikayeyi yok edebiliyor diye. Ona rağmen Zahard'ı öldürmediyse ya canı öyle istemiştir ya da başka bir axisle alakalıdır. Onun dışında bir ihtimal göremiyorum ben. Mazino ile kedi köpek kısmına da bir şey diyemiyorum. Belki axis olmadan öncesiyle alakalıdır... Ya da sürekli didiştikleri için öyle söylenilmiştir. Yoksa Luffy ve Nami de didişiyor zaman zaman ama Luffy'nin yarım atacağı gerçeği değişmiyor mesela. :D
Yuri bile görmüş bunu ona da dokunmamış Phanta. Yani bir nevi ders vermiş Zahard'a heralde ama neden Yuri'ye dokunmadığı mechul, muhtemelen yeteneği sebebiyle durumdan haberdar. Onepiece ile o seri bir değil ama ya şimdi örnek olmadı. Hem de Mazino'nun bu Phanta'yı takip edip kuleye girmesi de bu noktada önemli baya. Yani biri tamamen dokunulmazken diğeri hala ölümlü dolanıyor bir nevi.

Yani serinin Zahard sonrası bile aşırı açık bir senaryosu ve güçlenme potansiyeli var.
Evet öyle.Yazar isterse Baam Zahard'ı indirdikten sonra kulenin dışına bile çıkarır Baam'ı ve ayrı bir hikaye bile yazar ama biz görür müyüz bilmiyorum.çünkü şu an serinin epey yolu var daha(asıl kulenin zirvelerini daha görmedik bile) ve yazarın sağlık durumu da malum pek güvenilir değil maalesef.

Yuri bile görmüş bunu ona da dokunmamış Phanta. Yani bir nevi ders vermiş Zahard'a heralde ama neden Yuri'ye dokunmadığı mechul, muhtemelen yeteneği sebebiyle durumdan haberdar. Onepiece ile o seri bir değil ama ya şimdi örnek olmadı. Hem de Mazino'nun bu Phanta'yı takip edip kuleye girmesi de bu noktada önemli baya. Yani biri tamamen dokunulmazken diğeri hala ölümlü dolanıyor bir nevi.
Yuri falan... Olm benim yerime cevabı yine kendin veriyorsun la bana da bir şey bırak. :ehe: Phanta'nın niyeti neydi? Ya da başka bir axis onu engelledi mi? Olay tamamen bununla alakalı. Zahard'ı öldürmemesi Zahard'ın kudretinin çok ötesinde gelişen bir mevzu. Yerde gezen karıncayı ayağınla öldürebilirsin ama öldürmedin. Sebep? Ya vazgeçtin ya da başka birisi günah la günah diyerek ezmeni engelledi. Var mı başka ihtimal? Öldüremedin gibisinden hani? Yok. Peki karıncanın bunlardan haberi var mı? Yine yok. :D

Evet öyle.Yazar isterse Baam Zahard'ı indirdikten sonra kulenin dışına bile çıkarır Baam'ı ve ayrı bir hikaye bile yazar ama biz görür müyüz bilmiyorum.çünkü şu an serinin epey yolu var daha(asıl kulenin zirvelerini daha görmedik bile) ve yazarın sağlık durumu da malum pek güvenilir değil maalesef.
Bende farkındayım bu seriyi bitiremez diyorum zaten o yüzden. :D
Fakat hızlı işlerse belki Zahard'ı görebiliriz bir şekilde...

Bu arada ''Kulenin Kralı'' olayıyla ilgili şöyle bir şey var.

Soru: Baam "Kule'nin Kralı" olacak mı?
Cevap: Bende merak ediyorum. Eğer bunu erkenden söylersem çok sıkıcı olur.
O yüzden söylemeyeceğim, haha.(Küçük bir ipucu vericeksem, "Kule'nin Kralı" düşündüğünüzden daha farklı bir "Kral" anlamı taşıyor.)

Yuri falan... Olm benim yerime cevabı yine kendin veriyorsun la bana da bir şey bırak. :ehe: Phanta'nın niyeti neydi? Ya da başka bir axis onu engelledi mi? Olay tamamen bununla alakalı. Zahard'ı öldürmemesi Zahard'ın kudretinin çok ötesinde gelişen bir mevzu. Yerde gezen karıncayı ayağınla öldürebilirsin ama öldürmedin. Sebep? Ya vazgeçtin ya da başka birisi günah la günah diyerek ezmeni engelledi. Var mı başka ihtimal? Öldüremedin gibisinden hani? Yok. :D
Ben Zahard'a bir ders verdi, had bildirdi diye düşünüyorum. Zahard zaten yukarılara tırmanmıyor ve sebebi bu olabilir yani tam olarak bu olmasa da bağlantı olabilir bu konuyla ilgili. Baya pislikmiş bu Phanta yine aynı şekilde kedi-köpek ilişkisi var denilen Mazino baya kafa adam. :D

Bu arada Mazino'nun aşk peşinde koşması noktasında baya sevmiştim bu adamı. Yani bu seviyede olup şu kafayı yaşamak ayrı bir şey... :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık