Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Urek Mazino ve Zahard Arasındaki Güç Dengesi

Hangi karakter daha güçlüdür

• Kullanılan toplam oy
    43
Daha kuleyi tırmanırken bile zahard’dan sonraki en güçlü aile reisinin gücündeydi diye hatırlıyorum (white’ın babası).

Kendini baya geliştirme fırsatı olmuştur. Data zahard’a bakarsak kuralsızlar bile kuleyi tırmanırken öyle ayarsız değilmiş.

Bana urek daha güçlü bi varlıkmış gibi geliyor. Ama zahard kulede kral olduktan sonra bişeyler değişmiştir. Kulenin içinde çok güçlü olabilir. Shinsoo adminlerin kontrolünde ve onlar da zahard’a özel anlaşmalar yapmışsa çok güçlü olabilir zahard.

Kulede zahard dedim ama tahmin sadece.

Fiziksel olarak Urek daha güçlüdür, fakat Urek'in en güçlü olma niyeti olmadığı için kendini başka şeylerle donatmamıştır. Mesela Data Zahard vs Baam'da Zahard'ın kullandığı bir kılıç vardı, şimdi de ona benzer bir şeyi vardır. Bu gibi şeylere sahip olduğu için bir tık öndedir.

Şu 10 ailenin tam güçlerini görmeden aralarındaki bir güç kıstası yapmak doğru gelmiyor bana. Ayrıca sıralama tek başına güce göre yapılmıyor. Neye göre değerlendireceğiz kim güçlü diye? Urek bile tam gücünü göstermedi. Zahardı ucundan gördük sadece.

Aralarında bir tek veri dünyasında bir karşılaştırma gördük. Urek in verisini tam kopyalayamamıştı. Ama zahard da bir sorun yoktu. Bu yeterli olmaz tabi ama ikiside bir savaşta kolay kaybetmez. Dışarı çıkmasına engel olan adamı geçmeye çalışmıyor ise urek de kralı tanıyor demek bence.

Urek in saf savaş gücü olarak daha güçlü olduğunu düşünüyorum ancak kule içersinde zahard kral olması adminlerle bir çok anlaşma yapması kaderi öngörme gibi bir güçü olması onu urekden daha kudretli daha çok şeye kadir bir karakter yapıyor bence
ikisi hakkında çok az şey gördük burda yazdıklarımızdan çok farklı şeylerde çıkabilir şaşırmamak lazım

Seride Zahard son boss veya sonlardan biri. Urek mazino daha güçlüyse seriyi okumanın bir anlamı olmaz benim için. Ancak arkadaşlarında yazdığı gibi saf shinso kullanımı ve gücü açısından belki aralarında pek bir fark olmayabilir. Zahard sinsi ve kurnaz bir karakter, veri dünyasında Baam'ı öldürmek için kurduğu tuzak bunun göstergesi. Böyle karakterlerin her zaman düşmana göstermediği bir kozu bulunur. Ayrıca gücünü prenseslerle paylaşabilmesi de gücünün boyutunu farklı bir seviyeye çıkarıyor. Enne zahard kurtarma archı gelirse belki görebiliriz o güçlere dair sahneler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık