Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ulti vs. Who's-Who

Hangisi Yener?

• Kullanılan toplam oy
    60
Yamatodan tek geçirmeye yere yatmayı Whoda başarır ya ben inanıyorum.. Parmaklarıyla usta meziyetleri var onun da sonuçta .d
Ulti'yi hiç bi altılıyla kıyaslamam.

Ortada şöyle bir gerçeklik var, Ulti Jinbei'den güçlü üç kişiyle karşı karşıya geldi. Bu noktada Yamato'nun sopası, Mama'nın karma saldırısı Jinbei'nin yumruğundan zayıf diyemeyiz, aksini de kesin olarak söyleyemeyiz ancak her ikisinin de Jinbei'den güçlü olduğu kesin! Bu yüzden Jinbe'ye oranla daha güçlü saldırılar yapmış olma ihtimalleri bi hayli yüksek. Bu açıdan baktığımızda dayanıklılık noktasında Ulti net öndedir, Ulti'nin savunmasını aşabileceği bir saldırısı yok Whos Who''nun. E geriye Ulti'nin kafaları kalıyor, dinlene dinlene döver kediyi, çok açık.

Ulti'yi hiç bi altılıyla kıyaslamam.

Ortada şöyle bir gerçeklik var, Ulti Jinbei'den güçlü üç kişiyle karşı karşıya geldi. Bu noktada Yamato'nun sopası, Mama'nın karma saldırısı Jinbei'nin yumruğundan zayıf diyemeyiz, aksini de kesin olarak söyleyemeyiz ancak her ikisinin de Jinbei'den güçlü olduğu kesin! Bu yüzden Jinbe'ye oranla daha güçlü saldırılar yapmış olma ihtimalleri bi hayli yüksek. Bu açıdan baktığımızda dayanıklılık noktasında Ulti net öndedir, Ulti'nin savunmasını aşabileceği bir saldırısı yok Whos Who''nun. E geriye Ulti'nin kafaları kalıyor, dinlene dinlene döver kediyi, çok açık.
Who, parmak ata ata delik deşik eder efenim.

Who, parmak ata ata delik deşik eder efenim.
Tek yumruğa ruhunu teslim etti, neyden bahsediyorsun?!

Kesin ifadeler kullanmak istemiyorum ama Yamato'nun sopasıyla Mama'nın karma saldırısı balığın yumruğundan güçlüdür, bu iki saldırıyı yedikten sonra ayağa kalkıp savaşmaya devam eden kadınla tek yumruğa yok olan kediyi kıyaslamam.

iki tarafında şansı var bence Ulti dayanıklılık olarak açık ara üstün bence tüm tobi roppo ya kıyasla haki olarak 2 tarafta vasat değil birbirlerine denktirler haki mevzusunda , teknik olarak WW nin tekniği daha kullanışlı gibi 2 tarafında şansı var bence ama Ulti nin yenebileceğini düşünüyorum

Tek yumruğa ruhunu teslim etti, neyden bahsediyorsun?!

Kesin ifadeler kullanmak istemiyorum ama Yamato'nun sopasıyla Mama'nın karma saldırısı balığın yumruğundan güçlüdür, bu iki saldırıyı yedikten sonra ayağa kalkıp savaşmaya devam eden kadınla tek yumruğa yok olan kediyi kıyaslamam.
Balığın nihai saldırısı o ama sen bilirsin. Mamanın ondan bir ton güçlü saldırısı vardır. Ayrıca Ultinin, Whodan dayanıklı olması kazanacağı anlamına gelmiyor...

Bir de şöyle düşünelim herkes WhoWho'nun ödülünden yola çıkarak en güçlü diyor tek gerekçe bu değil tabi ama burdan yola çıkılıyor. Ama Ulti ve Page one 22/20 yaşlarında. Yani yeni korsanlar ve ödüllerinin fazla olmaması normal. Sonuçta Pokems bile 330 ödül alırken Pageone 290 olması saçma. Burdan yola çıkarak farklı bir tez atayım ortaya.

Who's Who alır ya şaka gibi, millet Ulti demiş. Evet Ulti, Tobiroppo içinde dövüştüğü kişilerden aldığı onca hasara rağmen geri kalkabildi diğerlerinden de aynı dayanıklılığı beklerdim ama hiçbirinden o dayanıklılığa dair bir yetenek görmedik. Antik Zoan'ı diğerlerinden daha dayanıklı olması Who's Who'yu yenebileceği anlamına gelmez.

Bir de şöyle düşünelim herkes WhoWho'nun ödülünden yola çıkarak en güçlü diyor tek gerekçe bu değil tabi ama burdan yola çıkılıyor. Ama Ulti ve Page one 22/20 yaşlarında. Yani yeni korsanlar ve ödüllerinin fazla olmaması normal. Sonuçta Pokems bile 330 ödül alırken Pageone 290 olması saçma. Burdan yola çıkarak farklı bir tez atayım ortaya.
Yaşlarının bir önemi yok. Hikayedeki rolleri bitti Oda o kadar düşünerek yapmıyor. Herşey feat üzerindense Crocodile'ın kancasına dayanıp ayağa kalkan Chaka, Nico Robinden tek yiyen, ajanlar tarafından vurulup allahına kavuşan Pellden güçlü o zaman :d

Ulti, Sasaki, Black Maria'yı sabaha kadar tartışalım, ama Who'nun üstünlüğü hem ödülünden hem de eşleştiği kişiden belli...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık