Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Twitch'te Smoker ile Soru-Cevap Yayını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok naifsin çok. Başka sitelerde, bloglarda fenomen oldu o zoro vs goku bir kere.
Konu zoro olunca teori konuları bile okunmadan siliniyordu.
Valla gerçekten dalgasına yapıldı ise sıkıntı yok ama gerçek manada Goku'nun kaybedeceğini düşündüler ise sıkıntı :D Ama kural ihlali yoksa ban yememeleri lazımdı :D Bilmiyorum ama belki forumda Luffy fanları ile yarış içindeydiler Vs. yi kazandırmak için öyle yapmış olabilirler. Ama her türlü çok eğlenceliymiş :D

Valla gerçekten dalgasına yapıldı ise sıkıntı yok ama gerçek manada Goku'nun kaybedeceğini düşündüler ise sıkıntı :D Ama kural ihlali yoksa ban yememeleri lazımdı :D Bilmiyorum ama belki forumda Luffy fanları ile yarış içindeydiler Vs. yi kazandırmak için öyle yapmış olabilirler. Ama her türlü çok eğlenceliymiş :D
Vs attıracak başka kimse mi kalmadı ya xD kenshin olur, guts olur ama GOKU olmaz, olmamalı lütfen

O konu sadece vs konusu değildi. Konunun açılmasının ardında bir filozofi vardı. Manası çok derindi. Sitedeki kodların dili olsa da konuşsa.

23 Nisan'da Zoro fanları aralarından birini seçerse @Smoker o kişiyi bir günlüğüne mod yapacağını söylemişti yayında. Zoro fanlarına duyurumdur. :D

Yok ben çoçuklugumuzdan bahsediyorum herkes admindi. :)
Smoker ve GNCTRKCLL'de yetki bile olmayabilir o zamanlar.
Marco diye biriydi.Şu an sitede bulunan Marco değil ama o yüzden isim vermedim karışmasın diye.
Smoker sonradan yönetici oldu. Hatta avatarı da şunun kare haliydi
O Marco yüzünden ben de ban yiyecektim. Adam Luffy>Mihawk diyordu Mf arcta. Croco ile aynı kulvardaymış hakisi yokmuş. Vista'nın yeneceğini anlayınca kaçmış filan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık