Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Twitch'te Smoker ile Soru-Cevap Yayını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro hakiyi bilinçli kullansa Amiral Yonkou alır diyen vardı. Her postun sonuna Zoro'da haki var diyen vardı (abartı değil). O kadar artmıştı ki bi süre sonra şimdiki brook nickli admin toplu ban yapmıştı. Eski üyelerin çoğu banlandı. O kadar adam ban yedi ki arada beni de yanlışlıkla banlamışlardı. Sonradan farkedip açtılar.
Abi çok iyi ya ahahah. :D

Zoro denilsede bu forumun belası admin olan çocuk Luffy fanlarıydı. Bir ara çoğu Luffy fanı admindi.
Küfürün filan bol bol döndüğü zamanlardı.
Takıp edenlerin yaş yükseldi forumda kalite arttı.
İlk banımı bile Zoro-Luffy tartışmıştım admin ile sinirlendi küfür etmeye başladı.Ben sakin kalınca küfürden beni banlamıştı.
Zaten aklı başında Zoro fanları olarak facebook yeni çıktığında grup kurmuştuk orada takılıyorduk biz.
Bu forumdada Zoro fanlarına hakeret edip,kışkırtıp en ufak olayda banlama vardı.
Sonrada konularda Zoro fanlarının adı çıktı.Çünkü olayları savunacak adam yoktu.Zoro fanları öyle böyle diye kendi kendilerine gelin güvey oldular.
Olayın esası abartı Luffy fanlarını admin yapıp yapıp olayları zıvanadan çıkaranlardı.

Bu konu hem nostalji hem cringe gibi bir şey olmuş.

O zamanlar cringe diye bir kelime dahi bilmezdim. şu cümlem eski ve yeni arasındaki farkın habercisi

Zoro denilsede bu forumun belası admin olan çocuk Luffy fanlarıydı. Bir ara çoğu Luffy fanı admindi.
Küfürün filan bol bol döndüğü zamanlardı.
Takıp edenlerin yaş yükseldi forumda kalite arttı.
İlk banımı bile Zoro-Luffy tartışmıştım admin ile sinirlendi küfür etmeye başladı.Ben sakin kalınca küfürden beni banlamıştı.
Zaten aklı başında Zoro fanları olarak facebook yeni çıktığında grup kurmuştuk orada takılıyorduk biz.
Bu forumdada Zoro fanlarına hakeret edip,kışkırtıp en ufak olayda banlama vardı.
Sonrada konularda Zoro fanlarının adı çıktı.Çünkü olayları savunacak adam yoktu.Zoro fanları öyle böyle diye kendi kendilerine gelin güvey oldular.
Olayın esası abartı Luffy fanlarını admin yapıp yapıp olayları zıvanadan çıkaranlardı.
GNCTRKCLL mi banladı yoksa seni? :oleyo:

Zoro>Goku ironi amaçlı açılmış sanırım. Ama ciddi ciddi bir Luffy fanı arkadaş Luffy > RS Naruto&Sasuke, Luffy > Yhwach, Luffy > Madara&Hashirama filan savunuyordu forumda. :D

Mihawkın seviyesi konusu 1000. sayfaya ulaşınca rasgele 1 günlük ban atılsın konuya yorum yapan herkes için, eski günlerin hatrına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık