Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 195 64.1%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 92 30.3%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 17 5.6%

• Kullanılan toplam oy
    304
Yav Linlin'e kim hasar atmış geçelim bu işleri.. Kaidoya tüm dünya hasar attı aynen.. Kınların arssında komutan ayarı sdamlsr var hepsiyle aynı anda dövüştü adam yine de kolaylıkla yendi ne hasar ? Inu ve Neko sulongta tepki veremeden öldürecek güçte Jacki. Ashura zaten Jack yarıyor. Denjiro, Uçan Altılının üstünde bir konumda.

Kid'in featleri bir komutanada olsaydı en güçlü komutan o olurdu.
Hakisiz komutan diye dalga geçerlerdi.

Queen ve Kingle dalga geçtikleri gibi mi ?... Ben Katakuri dışında çok fazla haki kullanan komutan görmedim zaten. Kim Marco mu ? King mi Queen mi ? Yoksa Smoothie, Cracker mı ? Cevap hiçbiri.
Adamdan beklenti yüksek ve beklenenin yanına bile yaklaşmadı henüz. Komutan olsa ne bekledik ne çıktı daha haki bile kullanmıyor denirdi. Çünkü adam h.haki sahibi olmasına rağmen hakili sahnesi yok. Seni tatmin ediyorsa beklentiyi baya baya düşük tutmuşsun demek ki.

Kidd hayal kırıklılığı oldu. Adamın tek yaptığı hurda yığınları ile oynaşmak. Haki namına bir şey göstermedi, meyve uyandırdı o da yine hurdacıya yaraşır bir hareket çıktı. Law, kiddi vergoya yaptığı gibi ikiye bölebilir.

Adamdan beklenti yüksek ve beklenenin yanına bile yaklaşmadı henüz. Komutan olsa ne bekledik ne çıktı daha haki bile kullanmıyor denirdi. Çünkü adam h.haki sahibi olmasına rağmen hakili sahnesi yok. Seni tatmin ediyorsa beklentiyi baya baya düşük tutmuşsun demek ki.
Beklentimin üstünde çıktı evet.. kim Wano öncesi tüm keke luffyden güçlü olduğunu bilebilirdi ki.. şuan net sağ kollardsn güçlü Kid. Ha haki olayına geleceksen sadece Kid değil kimse tatmin etmedi... Queen ve Kingten sen haki namına bir şey gördğn mü ? Ben görmedim.. Mama, Gear4e Koka basıyordu bu arc kokalı kaç sahnesi var ? Veya Kaido'nun.. neyse Kaido en azından Kral hakiyle kurtarıyor Linlin'in kaç tane kral hakili sahnesi var. Bu gücü yansıtma konusunds tek sınıfta kalan Kid değil yani diğer komutanlarda var. Haki kullanmayınca gücünü net hissettiremiyorlar.

Beklentimin üstünde çıktı evet.. kim Wano öncesi tüm keke luffyden güçlü olduğunu bilebilirdi ki.. şuan net sağ kollardsn güçlü Kid. Ha haki olayına geleceksen sadece Kid değil kimse tatmin etmedi... Queen ve Kingten sen haki namına bir şey gördğn mü ? Ben görmedim.. Mama, Gear4e Koka basıyordu bu arc kokalı kaç sahnesi var ? Veya Kaido'nun.. neyse Kaido en azından Kral hakiyle kurtarıyor Linlin'in kaç tane kral hakili sahnesi var. Bu gücü yansıtma konusunds tek sınıfta kalan Kid değil yani diğer komutanlarda var. Haki kullanmayınca gücünü net hissettiremiyorlar.
Wano öncesi lütfüden herkes daha güçlü.

İki karakter de en azından 1 power up daha alacak gibi gözüküyor. Şimdilik Law'a verdim ama Kid'de daha büyük potansiyel görüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık