Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Eustass Kid

Kim Yener

• Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 196 64.3%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 92 30.2%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 17 5.6%

• Kullanılan toplam oy
    305
Olmaz diyemiyorum olur. Sitede baştan beri Mom vs. Kid olarak görüldü genelde. Şimdi o kadar şeyden sonra Kid'in herhangi bir saldırıyla hakiyi harmanladığında Mom düşerse hooopp Doffy'de olduğu gibi Law'ı dışarı atacaklar. :(
Bence olmayacak öyle bir şey. Kid kral haki açsa bile Law'dan ona eş değer sağlam bir teknik göreceğiz. İki tarafı da eşdeğer şekilde yıldızlaştıracak. Big Mom'ın yenilmesinde bir tarafın daha çok ön plana çıkacağını düşünmüyorum.

Bence olmayacak öyle bir şey. Kid kral haki açsa bile Law'dan ona eş değer sağlam bir teknik göreceğiz. İki tarafı da eşdeğer şekilde yıldızlaştıracak. Big Mom'ın yenilmesinde bir tarafın daha çok ön plana çıkacağını düşünmüyorum.
İnşallah. Benim istediğimde bu. Şuanda bile hala ihtimal vermeyen var Mom'ın düşmesine. İkisinin bir olup indirmesi bir nebze olsun tatmin eder.

Çatıdaki performanslara göre Law önde ama bunlar Oda için aşağı yukarı denk adamlar. Güç konusunda fark vermemiştir ama Law bir uyanıklıkla Kid'i indirir. Pek zeki değil bu adam.

Son düzenleme:
Birbirine yakın güçteki karakterlerin dövüşlerinin sonu irade savaşına döner ve kim daha billurlu iradeye sahipse o ayakta kalır. Kid sanki biraz daha billurlu bir iradeye sahip gibi ama Law'dan da öteye koyabileceğim bir icraatı olmadı ki hiç anasını satayım :/ Law, Kaido ve BM'ye sapladığı için etkisi pek hissedilmiyor da Kid yese aynı atakları iç organları ateşe tutulmuş marshmallow'a döner büyük ihtimalle.

-İmparatora hasar vermeyen bir ben kaldım.
-İmparatorlar önce Kinemon'u indirsin.

-Kid daha hakinin h'sini göstermedi. Tek yaptığı hantal saldırılar.
Yav Linlin'e kim hasar atmış geçelim bu işleri.. Kaidoya tüm dünya hasar attı aynen.. Kınların arssında komutan ayarı sdamlsr var hepsiyle aynı anda dövüştü adam yine de kolaylıkla yendi ne hasar ? Inu ve Neko sulongta tepki veremeden öldürecek güçte Jacki. Ashura zaten Jack yarıyor. Denjiro, Uçan Altılının üstünde bir konumda.

Kid'in featleri bir komutanada olsaydı en güçlü komutan o olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık