Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bu Vicent aşırı değişik karakter yav. Yani böyle tam iyilik timsali gibi, iyiliğe iyilikle karşılık veren. Sözünde duran, en küçük iyiliğin bile karşılığını veren bir tip. Umarım bir şey olmaz ve sarı kafalının yanında kalır hep.

Bu Vicent aşırı değişik karakter yav. Yani böyle tam iyilik timsali gibi, iyiliğe iyilikle karşılık veren. Sözünde duran, en küçük iyiliğin bile karşılığını veren bir tip. Umarım bir şey olmaz ve sarı kafalının yanında kalır hep.
Onların hepsi değişik. Sarı kafanın adı neydi? Anlat biraz bize bu sarı kafayı.

Onların hepsi değişik. Sarı kafanın adı neydi? Anlat biraz bize bu sarı kafayı.
Wangnan işte olum neyini anlatayım? Sarı kafa dedim diye adını mı bilmiyor muamelesi yapıyorsun şimdi de? :D

Onu bırak da bu çecirmen niye çevirileri saçma sapan yapıyor? Zahard varken Jahad yazmalar, Koon'u Khun diye yazmalar falan hiç iyi değil bu. :(

Wangnan işte olum neyini anlatayım? Sarı kafa dedim diye adını mı bilmiyor muamelesi yapıyorsun şimdi de? :D

Onu bırak da bu çecirmen niye çevirileri saçma sapan yapıyor? Zahard varken Jahad yazmalar, Koon'u Khun diye yazmalar falan hiç iyi değil bu. :(
Oraya kadar fansub idi seri, CT baslarinda LINE ingilizce yayin haklarini satin aldi

Cevabını vermiş Elodin başta bende farklı bir şey gibi gelmişti. Sarı kafa demeni sevdim, onu severim. Sağlam biri hem Pokémona saygıdan bile severiz.

Benim merak ettiğim sarı kafanın neyi ilginç geldi ya da onda sence ilginç şeyler var mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık