Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Siz nasıl insanlar çıktınız len böyle. :S
Seriye yeni başlamış birine hiç saygınız yok mu sizin pis kaplumbağalar. :artiz:
Olm biz senin kadar okumadan ne teoriler üzerinde konuşuyorduk, kaliteli üyeler vardı o zamanlar.:D jahahhsda Gerçi sende haklısın şimdi Naruto toplu okusam düşünmem ya da başka serilerde Op de olur. Ama o zamanlar ne beyin fırtınası vardı.

Dur seni kısa sınava tabi tutayım.

1-10 aile üyelerinden kaç tane prenses seçiliyor söyle bakalım?

2-Şimdiye kadar kaç Mad dog gördün?

3-Dalga tutucunun görevi nedir?

4-Rachel kuralsız mı?

Aklıma soru gelmedi.

Olm biz senin kadar okumadan ne teoriler üzerinde konuşuyorduk, kaliteli üyeler vardı o zamanlar.:D jahahhsda Gerçi sende haklısın şimdi Naruto toplu okusam düşünmem ya da başka serilerde Op de olur. Ama o zamanlar ne beyin fırtınası vardı.

Dur seni kısa sınava tabi tutayım.

1-10 aile üyelerinden kaç tane prenses seçiliyor söyle bakalım?

2-Şimdiye kadar kaç Mad dog gördün?

3-Dalga tutucunun görevi nedir?

4-Rachel kuralsız mı?

Aklıma soru gelmedi.
Olum ben sizin gibi kütüphane'yi okumadım ki hiç. Siz kütüphaneyi okuyup tartışmışsınızdır. Ben daha kütüphane'den Phanta hariç hiç bir şey okumadım.

1-Tam olarak hatırlayamadım fakat 13 ay serisi vardı o sayı kadardır heralde. :D
2- 2 Mad Dog
3- Destek olarak görev alıyorlar.
4- Kuralsızdır.

İyi de bu serinin içinde bunun cevabını almıyorsun ki, yani seriyi güncele kadar okusam da phanta ile ilgili bilgi almıyorum. 10 aile, Baek Ryun veya başka kişileri webtoon için alamam. Bu seri hem kitap hem webtoon gibi, bir olayı uzun uzun yazıyla anlatamaz. Sınırsız dünyanın kapılarını ek bilgiyle sana açıyor. Orta dünya diye abartmayayım ama kendi webtoon tarzının orta dünyası diyeyim.

Yuri niye Baam'a ilgi duyuyor bunun cevabı phanta'da saklı. Onu okumayan Yuri niye aşağı kata geldi, siyah martı hiç düşünmeden verdi, kanat ağacının kuruluşunda neden oradaydı. Mazino ile ilişkisi ne hep cevabı Phanta'da saklı.

2 sene ya da 3 sene önce diyelim biz o kadar tartışıp ne nasıldır diye konuşurken hep o bilgilerden yararlandık ve fikir ürettik. Hangimiz Enryu sahnesi ne zaman çıkacak diye beklemedi?

Bu Croco kaliteyi çok düşürdü. Ayık kafa da okumuyor.
Seide gösterilmeyen şeyler konusunda haklısın. (Phanta yuri baek falan) Ama enryu zaten seride gösteriliyor. Enryu nun ne yaptığını blog yazısından almak mı daha keyifli olur yoksa seri içerisinde mi ondan tam emin değilim. Bir de şu var o zamanlar daha eenryu bölümleri gelmediği için abii bu adam nasıl zaharddan güçlü, gardiyanı nasıl yendi, gardiyanlar neden kapıştı falan teoriler ve tartışmalar yapabiliyorum veya okuyabiliyorduk. Enryu bilgisinin zevki de oradaydı. Seriyi şimdi okuyan birisi bu tartışmalara ortak olamaz. Bu yüzden bu bilgileri alması gerekli mi kararsızım.
Ayrıca ölüm katına giderken Enryu dan falan bahsediliyor muydu yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum. Bloglar ve seri birbirine girdi hangi bilgi seride geçiyordu hangisi blogda veriliyordu ayırt edemiyorum artık :D

Olum ben sizin gibi kütüphane'yi okumadım ki hiç. Siz kütüphaneyi okuyup tartışmışsınızdır. Ben daha kütüphane'den Phanta hariç hiç bir şey okumadım.

1-Tam olarak hatırlayamadım fakat 13 ay serisi vardı o sayı kadardır heralde. :D
2- 2 Mad Dog
3- Destek olarak görev alıyorlar.
4- Kuralsızdır.
Her aileden 3 prenses seçiliyor seriyi nasıl okuyorsun!

Destek olarak kullanma cevabına da yarı puan alırsın. fena değil.:D

Seide gösterilmeyen şeyler konusunda haklısın. (Phanta yuri baek falan) Ama enryu zaten seride gösteriliyor. Enryu nun ne yaptığını blog yazısından almak mı daha keyifli olur yoksa seri içerisinde mi ondan tam emin değilim. Bir de şu var o zamanlar daha eenryu bölümleri gelmediği için abii bu adam nasıl zaharddan güçlü, gardiyanı nasıl yendi, gardiyanlar neden kapıştı falan teoriler ve tartışmalar yapabiliyorum veya okuyabiliyorduk. Enryu bilgisinin zevki de oradaydı. Seriyi şimdi okuyan birisi bu tartışmalara ortak olamaz. Bu yüzden bu bilgileri alması gerekli mi kararsızım.
Ayrıca ölüm katına giderken Enryu dan falan bahsediliyor muydu yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum. Bloglar ve seri birbirine girdi hangi bilgi seride geçiyordu hangisi blogda veriliyordu ayırt edemiyorum artık :D
Trenden atlamadan önce rehber az çok bahsediyor. Enryu konusunda haklısın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık