Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Sandman (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 23 71.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 9 28.1%

• Kullanılan toplam oy
    32
Dizi beni çok etkiledi. Alnıma 'heteroseksüel bir beyaz erkek olduğum için özür dilerim' yazdıracağım. İstanbul'da iyi bir dövmeci bilen varsa önerilere açığım.

Son çıkan, filler bölüm gibi bir şey mi yoksa normal bölüm mü dostum
Normal bölüm. Henüz kedi hikayesini izledim ve aynı hikaye çizgi romanda da vardı. Sanırım herkes konunun düz bir çizgi halinde olduğunu sanıyor. Aslında tek bir şey işlenmiyor çizgi romanda. Adem ile Havva'dan Yunan ve İskandinav mitolojisine kadar bir sürü konuyu Gaiman kendine göre yorumlayıp anlatmasından başka bir şey değil aslında hikayesi. Ana hikaye diyeceğimiz bir şey yok diyebiliriz, kısa hikayeler var.

Normal bölüm. Henüz kedi hikayesini izledim ve aynı hikaye çizgi romanda da vardı. Sanırım herkes konunun düz bir çizgi halinde olduğunu sanıyor. Aslında tek bir şey işlenmiyor çizgi romanda. Adem ile Havva'dan Yunan ve İskandinav mitolojisine kadar bir sürü konuyu Gaiman kendine göre yorumlayıp anlatmasından başka bir şey değil aslında hikayesi. Ana hikaye diyeceğimiz bir şey yok diyebiliriz, kısa hikayeler var.
Lineer bir hikaye işleyişi beklemiyorum ben bu eserden çizgi romanında var olan bir hikayeyi mi uyarlamışlar yoksa yalandan konsepte uygun şekilde doğaçlama mı takılmışlar onu sordum. Cevap için teşekkürler dostum

5. bölümdeyim, çok şükür bütün cinsel yönelimlere doydum.
Genellemek saçma ama netflixte bir dizi neden derdini, konusunu anlatırken bu kadar fazla cinsellik kullanıyor anlamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık