Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Sandman (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 23 71.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 9 28.1%

• Kullanılan toplam oy
    32
Üç bölüm izledim, fena değil. Çizgi romanı hakkında bir fikrim yok, fakat kadın Constantine olmamış.

İkisinde de geçiyor. Bazı sahneler rüyalarda geçiyor ama çoğu gerçek dünyada gerçekleşiyor.

JONH CONSTANTINE'i lezbiyen yapmışlar. Muhtemelen Morpheus ile aşk yaşayacaklar. Her ne kadar çizgi romana paralel gitse de saçma çok yer var.
Biz çizgi romandan devam anlaşılan

Biz çizgi romandan devam anlaşılan
John Constantine lezbiyen ve Morpheus buna, bu Morpheus'a yanlıyor. Imdb'de 7 bölüm oynuyor görünüyor, ikisi arasında bir aşk hikayesi yazmış olabilirler. Lucifer da kadın. Lucien de siyahi kadın. Ölü gibi bembeyaz olan Ölüm de siyahi. Dizideki erkek karakterleri öldürmüşler resmen. Karakterler haricinde bana kopuk gelen yerler de var. 6/10 maksimum ederi.

John Constantine lezbiyen ve Morpheus buna, bu Morpheus'a yanlıyor. Imdb'de 7 bölüm oynuyor görünüyor, ikisi arasında bir aşk hikayesi yazmış olabilirler. Lucifer da kadın. Lucien de siyahi kadın. Ölü gibi bembeyaz olan Ölüm de siyahi. Dizideki erkek karakterleri öldürmüşler resmen. Karakterler haricinde bana kopuk gelen yerler de var. 6/10 maksimum ederi.
YouTube'dan merak ettiğim güzel sahnelere bakın geçerim artık böyleyse. Hani cinsiyetini geçtim bari morpheus ve constantine arasında bir şey olmasaymış :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık