Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Promised Neverland

Birleşik çiftlikler.. sonuçta burası sadece bir bölümü olabilir. Daha fazla çiftlikler topluluğu olabilir.
Şuan heyecan oldu bir anda uçurum ve 6 şeklinde çiftliği görmek.

En son yorumumda kaçmaları en az 10 bölüm olur demiştim. Sanırım olmayacak gibi..

Ne oldu şimdi Norman gitti mi? Kesin ölmedi, gizem yapıyorlar ama çözemedim. Bunları buradan o kaçırabilir hatta bu salakların planı bence buydu. Norman plan doğrultusunda kabul etti. Ters köşe bizi bekliyor gibi geliyor.
Olabilir bende düşünmedim değil ama Normanın zaten surat ifadesine bakarsak beklemediği bir şey gördü orada bir se ertrsi günü gayet Emma falan normaldı. Ray bi acıtasyona bağladi. :D

Olabilir bende düşünmedim değil ama Normanın zaten surat ifadesine bakarsak beklemediği bir şey gördü orada bir se ertrsi günü gayet Emma falan normaldı. Ray bi acıtasyona bağladi. :D
Ray ve Norman bence ikili plan yaptı ama Emma'ya söylemediler. Bu diğer çocukları burada bırakacaklar ve öyle kaçacaklar. Zaten 1-2 yaşında bebeklerle kaçmaları tuhaf olurdu, Emma annelik mi yapacak yani.:D

Yok işte bu safı kaçıracaklar ama diğerlerini bırakacaklar, 3-5 çocuk alabilir ama yanlarına, daha bunlar birbirine çok düşman olacaklar. Ben asıl dış dünya da ayrılacaklarını düşünüyorum. Hepsi kendi yoluna gidecek. Norman ve Emma kavuşamayacak.
Hayır zaten çiftlikler yan yanaysa bunun gibi kaçmaya çalışan çocuklar olabilir. Müttefik olsunlar. Hala şu kalem gibi şey ne işe yarayacak merak ediyorum. Krone bıraktı en son ama Norman aldı onu :(

Hayır zaten çiftlikler yan yanaysa bunun gibi kaçmaya çalışan çocuklar olabilir. Müttefik olsunlar. Hala şu kalem gibi şey ne işe yarayacak merak ediyorum. Krone bıraktı en son ama Norman aldı onu :(
Harbi o kalemi anlatmadılar. Diğer çocukların haberi olmaz ya sanmıyorum. Ray doğumuna kadar hatırlamasa bunların haberi olmayacaktı, sözde zeki veletler birde.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık