Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] The Promised Neverland

The Maze Runner filmine benzekmeye başladım bu mangayı.
Bu tesislerde, kadınlar zorla alıkoyulup. Yeterlilik kazanınca çocuk doğurmaları için sürekli tutuluyor olabilir.
Bu şeytanların sadece çocuk yemeleride garip geliyor.

Yani durum şu ki, bu şeytanlar ya azımsanacak şekilde bi grup tarikat, ya da dünyaya yayılmış şekilde fethetmişler. Yani organ mafyası gibi, besleyip besleyip yedikleri bi tarikat şekli kurmuşlar gibi geliyor.

Bu arada Norman nereye kaçacak? Orman dediği yer yine belli bir mekan içinde, ya gizli kameralar varsa? Uzak bir teknolojide yaşamıyorlar bu insanlar (örn; PSP gördüm mangada).

10-15 bölüme bunlar duvar dışını göremeyecekler, çünkü manganın akışını ve bu kaçma-kovalama-takip etiketleri düşer.

The Maze Runner filmine benzekmeye başladım bu mangayı.
Bu tesislerde, kadınlar zorla alıkoyulup. Yeterlilik kazanınca çocuk doğurmaları için sürekli tutuluyor olabilir.
Bu şeytanların sadece çocuk yemeleride garip geliyor.

Yani durum şu ki, bu şeytanlar ya azımsanacak şekilde bi grup tarikat, ya da dünyaya yayılmış şekilde fethetmişler. Yani organ mafyası gibi, besleyip besleyip yedikleri bi tarikat şekli kurmuşlar gibi geliyor.

Bu arada Norman nereye kaçacak? Orman dediği yer yine belli bir mekan içinde, ya gizli kameralar varsa? Uzak bir teknolojide yaşamıyorlar bu insanlar (örn; PSP gördüm mangada).

10-15 bölüme bunlar duvar dışını göremeyecekler, çünkü manganın akışını ve bu kaçma-kovalama-takip etiketleri düşer.
Cilt sonuna doğru kaçacaklar diye bilgi mi ne vardı sanırım. 4-5 bölüme olaylar gerçekleşecek gibi, hem hikaye düşüşe geçecek yoksa, kısır döngü gibi. Tek sorun çocuklar çok küçük.

http://mangadenizi.com/manga/the-promised-neverland/29 @Daredewill
Edit: Norman ölmeyecek bence bakalım neler olacak psikopatlar kenarlara uçurum yapmışlar bütün yetimhaneler de yan yana hahaha :D çok iyi ya aşırı beğendim bölümü ama Norman da bana normal gelmiyor zaten çözemedim bunun altından da değişik bir şeyler çıkacak kesin.
Bence de ölmez bu ya, ama bu uzaylılar ne uğraşmış öyle, bir çocuklar nasıl bu kadar önemli iyicene merak ettim. Birde diğer çiftlikteki çocuklar duvara yaklaşsa ve bunlarda yaklaşsa seslerini duymazlar mı? Norman ise en sonunda kazanmış kötü adam gibiydi, sanki bunlara ihanet etti oyun oynadı gibi, değişik.

Bence de ölmez bu ya, ama bu uzaylılar ne uğraşmış öyle, bir çocuklar nasıl bu kadar önemli iyicene merak ettim. Birde diğer çiftlikteki çocuklar duvara yaklaşsa ve bunlarda yaklaşsa seslerini duymazlar mı? Norman ise en sonunda kazanmış kötü adam gibiydi, sanki bunlara ihanet etti oyun oynadı gibi, değişik.
Bu çocukların hiç biri zaten bize aktarıldığı gibi değil Ray in ne olduğunu gördük. Şimdi Norman da bakalım Emma dan ne çıkacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık