Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Legend of Korra (Sezon 3)

Şimdi vikiden baktım da 4'e çıkmış. 1 sezon daha eklemişler. Allah belalarını versin. :of:
Hacı sen yanlış hatırlıyorsun:D.Çünkü ilk sezondan sonra ben Avatarın forumunda takıldım bayağı bir süre.Yeni sezon hakkında yapılacak açıklamayı falan heyecanla beklerdik:D.O sıralarda 4 sezon olacak diye resmi açıklama gelmişti:D

Sen o bilgileri gerçekten ciddiye mi alıyorsun. Korra serisi tamamiyle Son Hava Bükücü serisine ters düşen bir seridir. Son Hava Bükücü`de geçen bilgiler Korra serisinde tamamen değiştirilmiş durumda. Aralarında sadece ilk Avatar`ın bir ruh ile birleşip oluşması benimsenilebilir.

Ayrıca 4. sezonu yok Korra`nın tamamen bitti.
Ya bana sorarsan zaten Korra serisinden hiç haz etmedim. Sırf başlamış bulunduğumuzdan takip ettim 3 sezon. Yoksa tabi ki bir ATLA'nın tırnağı olamaz. İç enerjiler, aslan kaplumbağalar vs.

Ancak Korra'da da sadece ilk avatar hikayesi dişe dokunur cinsten bende ondan bahsettim zaten mesajımda. Yoksa Korra senaryosu baştan savma boşluklar ile dolu bir seri.

Ayrıca bittiğine dair resmi bir açıklama var mı? Dizi sezon finaliyle son buldu, final ile değil. :/

"Avatar-state" dediğimle kastım kozmik enerjiden dolayı güç artışı idi, avatar döngüsüne bağlanmak değildi. Koskoca evrende bir raava gavatı mı var da bir tek ondan güç alasın? :D
Ayrıca Iron Man'in de dediği gibi, seri bitti. Nick. yayından kaldırdı Avatar'ı. Belki gece kuşağına çekilip yetişkin içerikli olursa devam edebilir, yoksa fasa-fiso.
Ayrıca bu senaristler ne tür gerizekalılar da o güzelim evrenin içine edip sırf 1 sezon geçirtmek için sıçarlar her şeyin içine aklım almıyor. Düşündükçe sinirleniyorum.
Hea tamam o zaman yanlış anlaşılmanın kurbanı olmuşum. :D
Ayrıca Raava diğer kara olanı, ışık ve karanlığı temsil ediyor. İyilik ve kötülük bunlar doğal düzeni temsil eden kavramlar olduğundan dolayı şey ettiydim ben. :D

Bitip bitmediği konusuna gelirsek eğer bitmiş olsa, yayınlayan siteler neden sezon finali diye tanıtıp milleti böyle bir duruma soksun ki, anlamsız yani.

Senaristlere gelirsek, ben zaten ATLA ile Korra'nın senaristlerinin aynı olduklarından şüpheliyim. :ehe: Hani bir Aang'e bakıyoruz bir Korra'ya yer ile gök kadar fark var bu kadar saçma senaryoları ATLA'nın senaristlerinin işlemiş olacağını kabul edemem. :artiz:

Iron Man

Çıktı, çıktı da yayından kaldırdı kanalı. :D
Yok kaldırmazlar yayınlarlar yine. Bu sezonu Aang`i geri getirirler diye izlediydim. Ama Korra mal olunca bir yandan daha çok sevindim böyle bıraktılar diye. Ama yeni sezonda hazır Korra`yı yatalak ettik iyileştirmemiz lazım Aang`ide onunla beraber sonraki sezon geri getiririz diye öyle bırakmışlardır.

Avatarı bu halde bırakmazlardı zaten ve Kırmızı Lotus'la devam edecekler gibi.
Bence ilk avatarla devam edeceklerdi oradan yürüseler bayağı tutardı gibi.
Hayır hiç dokunmamaları gerekirdi ilk avatar zaten çizgi romanlarda güzel bir şekilde devam ediyor. Yeni seri çıkarıp efsane bir seriyi rezil etmemeleri lazımdı.

Ya bana sorarsan zaten Korra serisinden hiç haz etmedim. Sırf başlamış bulunduğumuzdan takip ettim 3 sezon. Yoksa tabi ki bir ATLA'nın tırnağı olamaz. İç enerjiler, aslan kaplumbağalar vs.

Ancak Korra'da da sadece ilk avatar hikayesi dişe dokunur cinsten bende ondan bahsettim zaten mesajımda. Yoksa Korra senaryosu baştan savma boşluklar ile dolu bir seri.
Asıl ilk Avatar hikayesi tamamen sıvama bölümlerinden biriydi. Kesinlikle hiçbir dişe dokunur yanı yok o bölümlerde tüm Avatar hikayesini bir çöp haline getirdiler.

Yok kaldırmazlar yayınlarlar yine. Bu sezon Aang`i geri getirirler diye izlediydim. Ama Korra mal olunca bir yandan dada çok sevindiydim böyle bıraktılar diye. Ama yeni sezonda hazır Korra`yı yatalak ettik iyileştirecez Aang`ide sonraki sezon getiririz diye öyle bırakmışlardır.
Hayır hiç dokunmamaları gerekirdi ilk avatar zaten çizgi romanlarda güzel bir şekilde devam ediyor. Yeni seri çıkarıp efsane bir seriyi rezil etmemeleri lazımdı.
:artiz:

Arkadaş son sahnede ne oldu bana anlata bilecek varmı, korra ağladı bitti. Sövmenin her türlüsünü ettim şuan lan avatar haline girdi çoştu dedim yine mal mal bişe ettiler. Bu kadar sağlam bir mistik konusu olan bi seriyi nereye bağlıyacaklar merak ediyorum.

Arkadaş son sahnede ne oldu bana anlata bilecek varmı, korra ağladı bitti. Sövmenin her türlüsünü ettim şuan lan avatar haline girdi çoştu dedim yine mal mal bişe ettiler. Bu kadar sağlam bir mistik konusu olan bi seriyi nereye bağlıyacaklar merak ediyorum.
Fazla bir beklentiye girmeden, sadece izlemiş olmak için izlemek gerekir bu seriyi; yoksa başka türlüsü çekilmez. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık