Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

The Legend of Korra (Sezon 3)

Ruhlar dünyası bu evrende apayrı bir boyut. Orayla iletişim kurmak istiyorsanız avatar olmanıza gerek yok. Avatar gücünü oradaki bir ruhtan alıyor, kaç bin ruh vardır allah bilir orada. Yüz çalan vardı mesela, çok egzantrik bir canlıydı. Daha neler neler vardır.
O öyle göründüğü kadar kolay değil, Aang'te bile sadece İroh gidebilmişti ki gücü de herkesin malumu zaten. Herkesin gidebilme ihtimali var ancak herkesin gidememesi ise görünen gerçek. :/

Korra'nın Aang'den güçsüz olduğu su götürmez bir gerçek fakat bu serinin kötü olduğu anlamına gelmiyor.:respect: ben beğendim tek şikayetim Aang ve Katara'nın çocuklarından daha fazlasını beklerdim(tenzin hariç o hakkını verdi):mincika:

4. Sezon - Balance (Denge), üçüncü sezondan üç yıl sonrasını konu alıyor. Aksiyonu diğer sezonlara göre biraz daha fazla olacak gibi.

[YOUTUBE]NCEFMY4TWGw[/YOUTUBE]

iyi bari buraya kadar gelmişken son sezonuda bitsin 2. sezondan itibaren toptan izlerim
Bu arada yuh demek istiyorum Bunca sezondur Toph görünmedi mi? :/
Zaten bataklıkta hayal görüyor da olabilir. Gerçi tumblr da biri arkadakilerin tabak çanak olduğunu o yüzden hayal olmayacağını söylemişti.

Severek izleyeceğim sonunda çünkü bitiyor artık. Çapsız kezban ortalama bükme yeteneğiyle her sezon dünyayı kurtarmayacak artık oh miss toph da gözüküyormuş bari geçmişe fb yapsalarda bizimkilerin gençlik çağlarından bir iki ekşın görsek

Heykelinden sonra kendisini de görmek güzel olacak. Böyle vasat bir avatar hikayesinin sona ermesi de kutlanılacak diğer bir konu.

Gozumu delen eksileri olmasaydi harika derdim. Yalniz gercekten iyiydi, 2. sezondan sonra birakmistim bir kac gun once baslayip bitirdim 3. sezonu. 4. sezonu merakla bekliyorum artik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık