Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi

AndHony

bapscan grubu ingilizceye çeviriyor ama ne zaman çevirecekleri muamma bazen 2 gün sonra bazen hemen çıkarıyorlar canları nasıl isterse :)

Edit: Yalnız 24.bölümdeki o tatlı kızda kim dehşet yetenekli :D statları neydi öyle 79 68 52 :D bu kızda iblis çağırma yetenekleri fln olabilir

Edit 2: Koreceden kızın özelliklerini çevirdim kendim :D

Kuvvet:6
Dayanıklık:2
Bilgi:68
zeka:79
çeviklik:5
Şans:52

leveli 12
yaşı 18
lise 2.sınıfa gidiyormuş
irk: insan

yalnız stat özelliklerinden anladığım kadarıyla kız büyücü sınıfına giriyor :D magic güçleri sağlamdır kesin zekası bizim oğlandan fazla hehe

thosy

Otomatik girmek için ayar varmış. :D
Ana karakter haram mi kuracak acaba, 3. kızımız çıktı piyasaya. Abysteki tüm kızlarda bir gariplik var, abyste yaiayan herkes böyle mi acaba.

AndHony

bizim oğlan yunhon iyileştirme skilini seviye 3 yapmış 3 katı fazla iyileştiriyor eskisine göre hem mp de az harcıyor kız için neler yapıyor çakal :D serinin çizimlerine bayılıyorum ya ayrıca yunhon seviye 3 yapınca yeni açıklama yazıyordu çözemedim ingilizcesi gelsede hemen çevirip anlasak

Bu bölümde güzel bu serinin her bölümü çok hoşuma gidiyor :D.Okları bu kadar seri kullanması iyi olmuş.Tek başına bossu aldı hemde fazla zorlanmadı bu sefer büyük bir soul gem kazandı onunla belki hasta kızı iyileştirir.Çeviri gelsin pek anlamadım o olayı :d.Son karede Black Summoner'in gözlüğüne dikkatlice bakarsanız gözü belli oluyor :D.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık