Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Gamer (2013-2024)

• Konbuyu başlatan AndHony
  • Başlangıç tarihi

AndHony

raizel dediğin olursa süper olur :D bence öyle birşey imkansız :D

bizim oğlan yunhon iyileştirme skilini seviye 7 yapmış vallaha helal olsun ok skilide 12 seviye olmuş diyer nefes teknigi ve kalkan tekniğinde o kadar çok ilerlememiş yalnız yeni kazandığı skill çözemedim hp mi çekio mp yimi çekio yaşam enerjisinden kastı ne acaba ve ne kadar çekebiliyor :S

KeanuReeves25

keşke mage skiller'ine ağırlık verseydi, forever Mage xD , görsel şov yaşatırdı bize :) ,

AndHony

Knight online oyunundaki gibi 1920 heal skilleri olsa görsel olarak süper olur :D ah ah nostajik anılar :D en çok nova skilleri olmasını isterdim

thosy

raizel dediğin olursa süper olur :D bence öyle birşey imkansız :D

bizim oğlan yunhon iyileştirme skilini seviye 7 yapmış vallaha helal olsun ok skilide 12 seviye olmuş diyer nefes teknigi ve kalkan tekniğinde o kadar çok ilerlememiş yalnız yeni kazandığı skill çözemedim hp mi çekio mp yimi çekio yaşam enerjisinden kastı ne acaba ve ne kadar çekebiliyor :S
Kendi kazandığı skillden kastın zombi bossundan düşen kitap mı? Düşmanın canını kendine çekiyordu sanırım. Ayrıca skill seviyesi arttığında kendi canını başkalarına da verebiliyordu. Uzak mesafeden heal skili olduğu için sevinmişti sanırım.

Knight online oyunundaki gibi 1920 heal skilleri olsa görsel olarak süper olur :D ah ah nostajik anılar :D en çok nova skilleri olmasını isterdim
1920 değil de canı fulleme skili güzel olur. Ayrıca bu gidişle zaten nova skillerini oluşturacak gibi. Mage olma yolunda. :D

Tp(teleport) skilini öğrense süper olur. :D

Bildiğin party üyeleri toplanıyor :D Herhalde bir dahaki girecek karakter aynı yaşlarda ''rakip'' olacak biri olur. İlerisi zor ama serinin, çok dengesiz bir yeteneği var. Arkadaşının yıllarını alan ve it gibi çalışmasını 1-2 haftada yakaladı nerdeyse .s

thosy

Party değil harem topluyor gibi. Kızların hepsi de birbirinden garip. En normal kız yakın arkadaşının yeşil saçlı kuzeni. O da çok agrasif. Çıksalar 2 haftada pert olur ana karakter. Pot dayanmaz onla çıkmaya. :D

Party değil harem topluyor gibi. Kızların hepsi de birbirinden garip. En normal kız yakın arkadaşının yeşil saçlı kuzeni. O da çok agrasif. Çıksalar 2 haftada pert olur ana karakter. Pot dayanmaz onla çıkmaya. :D
Çeşit çeşit topluyor işte :D Prenses tarzı, Tsundere tarzı ve Semt çocuğu tarzı var şu an :D Son geleni iyileştirip babasıyla arayı yapar, ondan eğitim alır skillerini artırır zaten teleporta taktı :D Annesinin gizemiyle başlayan bir arca girerler sonra :D Bizim oğlana Op diyoruz da annesinin levelini bile göremiyor beterin beteri çıkacak herhalde :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık