Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Teach'in Güçlerine Dair

Bana göre Teach, etrafını karanlıkla çevreleyip saldırı almaz. Yapılacak saldırılar karanlığın içine gider.

Benxe Teach serideki en güçlü kişidir ya da en güçlü kişi olacaktır.

Teachin gücünü kimse bilmiyor yeni yonkou olduğu için.

Bu yüzden Kaido en güçlü biliniyor olabilir

Güzel yazı eline sağlık.
Teach meyveyi açmadığı sürece gerçek bedende yakalanıyor herhalde. Kendi etrafına küre oluştursa ve içine girse nasıl darbe alacak?

Güzel yazı eline sağlık.
Teach meyveyi açmadığı sürece gerçek bedende yakalanıyor herhalde. Kendi etrafına küre oluştursa ve içine girse nasıl darbe alacak?
Güzel bir inceleme olmuş eline sağlık. Ben Teach'de üçüncü meyve göreceğimizi sanmıyorum nedense.
Ama yami meyvesini farklı şekilde göreceğiz diye umuyorum.
Çok güzel teori eline sağlık.
Dostum eline sağlık tespitlerini beğendim.
Bu adamda ayrıca D'nin iradesi var (Cesaret yıkan bir güç)
Beğenmenize sevindim.

Senin gibi bi trole rağmen Teach'i seviyorum..
Bu kadar ezik olduğunu şu konuda insanlara belli etmesen güzel olurdu, açtığım konuya gelip böyle utanmadan ağlanacak kadar düştüğüne göre düşündüğümden de vahimmiş halin.

Öncelikle eline sağlık güzel derleme olmuş lakin Yami Yami'nin esas özelliklerine değinmemişsin, orasını eksik buldum açıkçası.

.
Bilindik özelliklere girmek istemedim, ancak Teach'in insanlarıda içine çekebildiğini biliyoruz, yani bu şekilde içine hapsedebilir, hatta burada açtığı evrende bir dövüşte gerçekleşebilir, böyle bir şey olursa çok daha ilginç olabilir. Mangaka aşırı güçlü yapmamak adına dokunulabilir yapmış, ama yine de karanlığı kullanarak plazma çeşidi güçleri bastırabildiğini düşünüyorum, karanlığın özü mağlum, ışığın zıttı, ışıkta plazma olduğuna göre, bir bakıma anti-plazma gücüne sahip bir karakter durumunda, etrafı karanlığa çevirebilmesi bunun kanıtı.

Karanlık ateşi emiyorda,zehiri niye ememiyor ?
Ateşin plazma olmasından ötürü. Zehir, plazma türlerine dahil değil, kimyasal bir olay.

Son düzenleme:
Teach'in 3.meyveyi yeme ihtimal çok yüksek. Şuan yemiş midir? Sanmıyorum. Çünkü en güçlü paramecia ve logiadan sonra en güçlü zoana ihtiyacı var.
Şuan da en güçlü zoan Marco'nun meyvesi. Tam Teach'lik meyve.
Çünkü karanlık meyvesiyle saldırılardan kurtulamıyor. Bir tam iyileştirme sağlayamıyor kendine.
Hiç istemem ama Marco'nun meyvesini bir şekilde ele geçirirse yenilmez olur. Luffy'den başka kimse yenemez o zaman işte.
Ayrıca bu meyveyle birlikte eksilerinden biri olay hız konusunda da gelişmiş olur. Çok gerek yok ama ekstra özellik ekstradır.

Büyük ihtimal deprem meyvesinde çok gelişim görmeyebiliriz ama karanlıkta yeni özellikler görebiliriz.
Arkadaşların dediği gibi saldırı engelleyecek bir alan olabilir.
Çekip dokunmak yerine karanlığı yöneterek rakibe ulaştırmaya çalışarak meyve gücünü etkisiz hale getirmeye çalışabilir.

Bizdeki hayal gücünün kat kat fazlasına sahip mangakaya kalmış. İp meyvesine neler neler veren adam Luffy'nin en büyük rakiplerinden birine de ekstra özellikler katabilir.

Teach'in 3.meyveyi yeme ihtimal çok yüksek. Şuan yemiş midir? Sanmıyorum. Çünkü en güçlü paramecia ve logiadan sonra en güçlü zoana ihtiyacı var.
.
Marco'dan o meyveyi almaz bence mangaka, çünkü Luffy'ye destek olabilecek güçte sayılı kişilerden birisi Marco, yani seri sonunda hükümete karşı yapılacak savaşta Sabo ne kadar iş görürse Marco'da o kadar iş görecektir. Marco'nun meyveside Teach'e hiç gitmez, daha çok çevik ve kıvrak tarzda karakterlere gider o meyve Marco gibi, Teach gibi tank bir adama gitmez, ama Jozu'nun meyvesi desen mesela o olabilir.

Çünkü karanlık meyvesiyle saldırılardan kurtulamıyor. Bir tam iyileştirme sağlayamıyor kendine.
Hiç istemem ama Marco'nun meyvesini bir şekilde ele geçirirse yenilmez olur. Luffy'den başka kimse yenemez o zaman işte.
Ayrıca bu meyveyle birlikte eksilerinden biri olay hız konusunda da gelişmiş olur. Çok gerek yok ama ekstra özellik ekstradır.

Büyük ihtimal deprem meyvesinde çok gelişim görmeyebiliriz ama karanlıkta yeni özellikler görebiliriz.
Arkadaşların dediği gibi saldırı engelleyecek bir alan olabilir.
Çekip dokunmak yerine karanlığı yöneterek rakibe ulaştırmaya çalışarak meyve gücünü etkisiz hale getirmeye çalışabilir.

Bizdeki hayal gücünün kat kat fazlasına sahip mangakaya kalmış. İp meyvesine neler neler veren adam Luffy'nin en büyük rakiplerinden birine de ekstra özellikler katabilir.
Bunu çok yineliyorum ama E. oda Marco'nun gücüne sonra değineceğim dedi.Eğer demeseydi hak verirdim ama.Herhalde öldürerek iade-i itibar yapacak değil ya :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık