Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tarihin En İyi Futbolcuları (Sizce Hangisi)

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi
Figo, Beckham ve Raul çok zayıf seçenekler olmuş, Johan Cruyff ve Eusebio ikilisini tanımıyorum bile, o yüzden pek beğenmedim anketi,

Ronaldo ve Ronaldinho arasında kaldım ama Ronaldo'ya saygımız sonsuz, oyu ona verdim (hızını alamayıp kalecilere dahi çalım atan kaç futbolcu tanıdık ki :a:),

[video=youtube;m8bZhNBQktQ]https://www.youtube.com/watch?v=m8bZhNBQktQ[/video]

bilader ben onu bunu bilmem dershanede bir arkadaş var 1.70 110 kilo_O kiloyla gördüğüm herkesten daha hızlı oynayıp her hali sahada hat trick yapıyor. Oyum karşıyaka ülkü ocaklarından Ali Mert reise.

Şu anketi açarken radioButton değil de checkBox kullansaydınız keşke de biz de çoklu seçim yapabilseydik :/ Benim aklımda Fenomen Ronaldo, Zidan, Messi, Beckham, Ronaldinho falan varken hangisini seçeyim şimdi ben :/ Neyse, oyum Messi'ye.

YaaTahaa

Futbolu sevme sebebim ve bence en iyisi Ronaldinho Assis de Moreira :) Amatör futbolcuyum ve her maç öncesi videolarını izlerim hareketlerini yapmaya çalışırım :D

En iyi futbolcu değildi çünkü ne çok profesyoneldi ne de azmi, hırsı vardı en yeteneklisimiydi bilmiyorum tartışılır Pele, Maradona, R9, Zidane, Messi var ve elimizde bir yetenek ölçer yok ama bu gözlerin gördüğü en keyif veren en futbolu sevdiren en izleyeni büyüleyen adamdır Ronaldinho. Ondan başkasına oy çıkmaz benden

Listeye Van Basten ile bende katılayım. Ayrıca ne messi ne maradona kaleciyle karşı karşıya Crespo kadar şık goller atabiliyor. Bence tabi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık