Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tarihin En İyi Futbolcuları (Sizce Hangisi)

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi
Peleyi de koyman gerekirdi sanırım. Sonuca etki etme vs düşünülürse hepsinin bir alanda öne geçebileceğini düşünüyorum ama seyir zevkini baz alıp Ronaldinhodur derim. Sonuca ulaştırma takım oyunu dersen Messibirincidir bence.

Maradona dahil o listedekilerin hic biri (ki bircogunu izlemis bulunmaktayim ) c.r ye yaklasamaz. Tarihin en iyi c.ronaldo

Çünkü c.ronaldo digerlerinin yaptigi herseyi yapabilecek kapasitede bir futbolcu

Sevdiğim futbolcularla sevdiğim anıları,hkayeleri anlatmak istiyorum;

Muhabir: Hey, Messi! Sence Dünya'nın en iyi futbolcusu olmak nasıl bir duygu?
Messi: Ronaldinho futbolu bırakana kadar kendime Dünya'nın en iyisi asla demem, diyemem.

Ronaldinho'nun Santiago Bernabeu'da alkışlanan ilk ve tek Barcelona'lı oyuncu olduğu o an gözümün önünden gitmiyor. O maçtaki performansı insanın kendisi hakkında(Ronaldinho) olan tüm düşüncülerini silip süpürüp yeni bir düşüncü doğuruyor. "Bu insan değil!"

Gelelim benim kahramın olan Zizou'ya. Yok böyle bir oyuncu yok!

Fransa Brezilya Dünya Kupası maçında sergilediği performans benim şu güne dek izlediğim en güzel maçların başında gelir. Hele o Carlos'un asistiyle attığı "enfes" gol yok mu?! beni benden alıyor.

Zidane: Çocuğum ile bire bir top oynarken ikimizde en çok sevdiğimiz futbolcular olurduk. O Zinedine Zidane, ben Ronaldo(elnino).

Tabii ki buradan Ronaldo'ya (elnino) geçeceğim. Muazzam! Böyle bir bilek vücut ayak uyumu yok, diyordum ki Messi'yi görene dek.

Messi'nin çocukluğunda Arjantin'den bir teknik Direktör: Messi bambaşkaydı ve bir gün onun yanına gittim ve dedim ki, eğer gol atarsan sana çikolata alacağım. 2 gol atmıştı ve 2 tane almıştım. Bir sonra ki maç 4 tane attı ve 4 tane aldım. Daha sonrasında kendisine eğer kafa golu atarsa 5 çikolata alacağımı söyledim. ne yaptı biliyor musunuz? Topu kalecinin elinden aldı, herkesi çalımlayıp en sonunda keleciyi de geçip topu ayağıyla kafasıan doğru kaldırıp kafası ile gol attı ve bana bakıp eliyle 5 yaptı.

Bir çok sebep daha var neden Messi diye..

Efsanem Ronaldinho & Zidane
Favorim Messi

Oyum Lionel Messi'ye.

En iyiler arasında Beckham,Raul,Berkamp ve Figo olmamış bence.Özellikle de Beckham hiç olmamış.Sıfır top tekniği sadece toplara iyi vuran biri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık