Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tales Of Demons And Gods

Ah ah bu çinlilerin kafa farklı doğru noktalara parmak basmışsın. Ana karakter ego tavan sonra başkası bana kötü davrandı diye ortalığın ağzına ediyor. Ama gaddarlıkları benim hoşuma gidiyor. Kızlar biraz salak, güce yapıyorlar.

Tief falan oluyor musun ya da LMS ?
lms 32 cılt okumuş,ıng de guncele gelmıstım.Başta ıyı gıdıyordu sonradan kurgusunu bıraz bozmasına ragmen bırakmamıştım.Devam edebılırım belkı.Beğenmedığım kısımları:
*Yanında duzgun dostları yok. var olanlar da hem duzgun ışlenmemış hem de sıradan olmalarına rağmen çok onem verılıyor.
*Olayın ıçıne kardeşının gırmesı
*Real hayattandan bolum ışlemesı .Işledıklerı de sadece fıller kıvamında olması.
*Doğru duzgun duşmanı olmaması.1 tane duşman karşısında ıyıler kotuler arasında savaş konusunu ışlemeye çalışması.
Ne olurdu duzgun dostlar ve duşmanlar tasarlayıp ışleseydı.

Not:klavye bozuk

Son düzenleme:
Uzun zamandır boyle keyifli duygu yogunluğu hissettiren bir seri okumamıştım.Eleştireceğim yerler tabiki var ama konusu ve karakterler hoşuma gitti.

Novelinde 150 bölüm falan okumuştum sonra araya zaman girince unuttum ben de bırakayım dedim :D
Bu arada yanılmıyorsam 90. bölümdeydi. daha fazlasını nereden okudunuz acaba .Nette göremedim

Çok akici bir seri,yeni bolumleri beklemek bile buyuk zevkti. Çevirmen arkadas guncele ulaşti ona burdan selamlarimi sunuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık