Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tales Of Demons And Gods

Mga yı saçma harem olayları ve bır okuldakı herkesı oldurdukten sonra bıraktım.
Atg yı bır tarıkattakı herkesı oldurdukten sonra ve o tarıkata gelecek yardımın geç gelmesı fakat ana karakter olecekken yardımın hemen gelmesı yuzunden bıraktım.

Tdg ıyı gıdıyor,bırakmam herhalde dıyordum kı bugune kadarmış.Uvey evlat ıçın duzenlenen zıyafette yapılan saçma sapan davranıslar yuzunden bırakıyorum.

Yenı serı arıyayım barı.

Atg yı bır tarıkattakı herkesı oldurdukten sonra ve o tarıkata gelecek yardımın geç gelmesı fakat ana karakter olecekken yardımın hemen gelmesı yuzunden bıraktım.

Tdg ıyı gıdıyor,bırakmam herhalde dıyordum kı bugune kadarmış.Uvey evlat ıçın duzenlenen zıyafette yapılan saçma sapan davranıslar yuzunden bırakıyorum.

Yenı serı arıyayım barı.

Mga tekrar ediyor o yuzden saçmalıyor basite kaçıyor lakin Atg yi tek olay yüzünden bırakman biraz saçma geldi.

Mga tekrar ediyor o yuzden saçmalıyor basite kaçıyor lakin Atg yi tek olay yüzünden bırakman biraz saçma geldi.
Genç yaşlı demeden ınsanları öldurmek aşırı saçma gelıyor bana.O olayda the heavenly sword villasının buyuk dedesının dedıklerı aşırı mantıklıydı.Hem o adamın yardıma yetısememesı hem de tam duzgun vurus yapacakken qingyue nın yardıma yetısmesınden sonra bıraktım serıyı.Boyle olayları sevmıyorum.TDG bırakma sebebım daha basıt ama yıne de bıraktım.Okurkan rahatsız olmak ıstemıyorum yapılan davranışlardan

Genç yaşlı demeden ınsanları öldurmek aşırı saçma gelıyor bana.O olayda the heavenly sword villasının buyuk dedesının dedıklerı aşırı mantıklıydı.Hem o adamın yardıma yetısememesı hem de tam duzgun vurus yapacakken qingyue nın yardıma yetısmesınden sonra bıraktım serıyı.Boyle olayları sevmıyorum.TDG bırakma sebebım daha basıt ama yıne de bıraktım.Okurkan rahatsız olmak ıstemıyorum yapılan davranışlardan
L. Novel okumamalısın o zaman. :) Çünkü bu tür serilerde genelde ana karakter düşmanı olan bütün tarikatı katlediyor.

L. Novel okumamalısın o zaman. :) Çünkü bu tür serilerde genelde ana karakter düşmanı olan bütün tarikatı katlediyor.
Aynen çınlıler çok gaddar.Okul buyuklerıyle sorunun var dıye 70 80 bın 13 15 yasındakı ogrencılerı oldurmek ne demek anlamadım bır turlu.Gerçı TDG suana kadar ıyı gıdıyordu.Ilerde de boyle abartı katlıamların olacağını sanmıyorum.Sadece zıyafettekı konusmaları ve mantıksız posta koyabılmesı gıcığıma gıttı.Başlarım belkı tekrardan ılerde.Şuan yenı serı arıyayım en ıyısı.Her serı 200 300 bolum ıdare edıyor :Sonra bırakma vs çevrım devam:)

Yenı serı arıyayım barı.
Ah ah bu çinlilerin kafa farklı doğru noktalara parmak basmışsın. Ana karakter ego tavan sonra başkası bana kötü davrandı diye ortalığın ağzına ediyor. Ama gaddarlıkları benim hoşuma gidiyor. Kızlar biraz salak, güce yapıyorlar.

Tief falan oluyor musun ya da LMS ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık