Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Süper Kahraman Filmleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Filmleri Nasıl Değerlendiriyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    170
Eternals mesela Shang-chi ile birlitke yeni dönemin en iyi filmiydi. :D Çakıldı, zevksizler yüzünden. No way home çöpü neredeyse 2 milyar gişe yapmış. :( Doktor Garip 1 milyara yakın gişe yapmış yine.

Taika Waititi denilen hıyar yerine keşke bir Thor filmi yönetse George Miller.

https://www.reddit.com/r/marvelstudios/comments/1cqda7w
Eternals mısır sineması için fazlaydı olm. No way home çöpünün o kadar izlediğini bilmiyordum lan:(

Saydığın filmlerin hepsi kötüydü. Fan servis ayağına gişe yapan NWH harici gişede yüzlerini güldürecek bir şey de çıkmadı sanırım. Endgame sonrası Loki ilk sezon harici elle tutulur bir iş çıkartamadan sürekli dibe çakılıyorlar. Gişede çakılmak dediğim de beklenilen kardan zarar etmektir gerçi. O bile yeter günün sonunda
Saydığım filmler kötü değildi. Hele Eternals ve Shang-chi... süper kahraman filmi geçtim, wushu filmi olarak bile Shang-chi muhteşem bir film.

Doctor Strange'in son filmi mesela en yüksek gişe yapan filmi oldu, kendi üçlemesinin? Galaksilerin Koruyucuları yine benzer gişe yapmış ikinci filmiyle. Thor son filminde 800 milyonu geçen gişe yapmış, 200 milyon kadar yükseltmiş. Sence memnun değiller midir? Neye göre dibe çakılma yorumu yaptın merak ettim.

Saydığım filmler kötü değildi. Hele Eternals ve Shang-chi... süper kahraman filmi geçtim, wushu filmi olarak bile Shang-chi muhteşem bir film.

Doctor Strange'in son filmi mesela en yüksek gişe yapan filmi oldu, kendi üçlemesinin? Galaksilerin Koruyucuları yine benzer gişe yapmış ikinci filmiyle. Thor son filminde 800 milyonu geçen gişe yapmış, 200 milyon kadar yükseltmiş. Sence memnun değiller midir? Neye göre dibe çakılma yorumu yaptın merak ettim.
Bu arada bu izlenmeler eskiden gelen tanınırlıktan oluyor. Strange'in son filimini beğenmedim ama sinemada seyretmiştim. Diğer süperkahramanlara göre daha farklı bir tarzı var bir de ilk filmini beğenmiştim yine sinemada izlemiştim sanırım. Dediğin diğer ikisini pek bilmiyorum mesela.. süperkahraman evrenlerini, haberlerini çok sıkı takip etmiyorum ondan kaynaklı muhtemelen.. ama böyle çok insan var. Diğerleri insanların çocukluklarına hitap ettiği için daha geniş kitleye hitap ediyor.

Film, dizi sayısı artıp evren genişledikçe gelir kadar giderleri ve kar beklentileri de artıyor. Yapımlarının çoğu vasatken hikaye de fazlasıyla dağılmış durumda ve genel izleyici kitlesi için takibi zorlaştırıyor. Bunca uğrasa değecek bir hype yaratabilmiş de değiller. Popcorn filmlerle bir yere kadar gider MCU. Ünlü oyuncularla yapılmış farklı karakterlerin ortaklaşa filmleri sırf isimden dolayı gene gişe yapar. Uzun vadede günü kurtarmaz ama.

Farklı zevkler diyelim hadi saydığın filmler için. Endgame sonrası yaptıkları işlerin çoğu vasat.

No Way Home da en azından ilk spiderman vardı yahu o kadar kötülemeyin filmi
Lise lab'ın da bilim yaptılar, neyini kötülemeyeceğiz? İlkokulda tiyatro dersi olurdu, ödev olarak oyun yazardık. Tam o kıvamda bir filmdi. Aklına gelen ilk fikirleri, çok iyi diye döşemişler. Tek iyi şey filmin sonuydu, sonunda bağımsız, kendi halinde bir Spider-man göreceğiz.

Filmi sevdim bu arada ben, ama kalitesinden bağımsız bir sevgi bu. Baya kötü filimdi maalesef.

Bu arada bu izlenmeler eskiden gelen tanınırlıktan oluyor. Strange'in son filimini beğenmedim ama sinemada seyretmiştim. Diğer süperkahramanlara göre daha farklı bir tarzı var bir de ilk filmini beğenmiştim yine sinemada izlemiştim sanırım. Dediğin diğer ikisini pek bilmiyorum mesela.. süperkahraman evrenlerini, haberlerini çok sıkı takip etmiyorum ondan kaynaklı muhtemelen.. ama böyle çok insan var. Diğerleri insanların çocukluklarına hitap ettiği için daha geniş kitleye hitap ediyor.
Bir çok nedeni olabilir tabi izlenmelerin. Fakat dibe batıyor mu görünürde? O da şirketin beklentisiyle alakalı tabi, ama çoğunda bir yükselme var. Deadpool mesela büyük beklenti var, batırmazsa 1 milyarı geçecektir.

Bir çok nedeni olabilir tabi izlenmelerin. Fakat dibe batıyor mu görünürde? O da şirketin beklentisiyle alakalı tabi, ama çoğunda bir yükselme var. Deadpool mesela büyük beklenti var, batırmazsa 1 milyarı geçecektir.
Wolverine ve Hugh Jackman ikilisini belki son kez izleyeceğiz. Çok yüksek ihtimal sinemada izlerim ben Deadpool'da başarılı, sevdiğim bir karakter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık