Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Süper Kahraman Filmleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Filmleri Nasıl Değerlendiriyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    164
Iron Man 2'de kaldım. En son Mickey Rourke elektrikli kamçı gibi bir şey sallıyordu. Orada kapattım gerisi yok. 🙂 Sonradan Ultron, Thanos vs gelmiş.

Animasyon evreni beni daha çok çekiyor, film yerine bunları bağlantılı animasyon serisi yapsalardi kesin izlerdim.

2020ye kadar güzel gidiyordu. Sonra vakit yetmediği için bıraktım. Bir ara süper kahramanl hikayelerini anime karakterleriyle çizmeye devam etmek istiyorum ama bakalım.

Bazı filmleri sevmesem de izlerim süper kahraman filmlerini. Uçmalı kaçmalı güzel oluyor. Evren filmlerini izliyorum genellikle DCEU ve MCU gibi. The Batman izlemedim mesela.

Nefret ediyorum diyemem ama kahramanlardan ve kurtarıcılardan hoşlanmadığım için sevmediğimi söyleyebilirim bu tarz filmleri ama buna rağmen izlediğim filmler var çünkü popüler kültür ögelerinden uzak kalmak istemiyorum.

Bu tarz filmleri sevmiyorum evet ama Christopher Nolan'ın Batman serisi ve Avengers Infinity War filmi kaliteli filmler. İzlediğim diğer filmlerse, benim için hebele hübele filmler.

Nefret ediyorum diyemem ama kahramanlardan ve kurtarıcılardan hoşlanmadığım için sevmediğimi söyleyebilirim bu tarz filmleri ama buna rağmen izlediğim filmler var çünkü popüler kültür ögelerinden uzak kalmak istemiyorum.

Bu tarz filmleri sevmiyorum evet ama Christopher Nolan'ın Batman serisi ve Avengers Infinity War filmi kaliteli filmler. İzlediğim diğer filmlerse, benim için hebele hübele filmler.
Infinity War cidden iyi. Endgame o kadar hoşuma gitmemişti.

Çok baydılar.Özellikle son Marvel filmleri iyice cılkını çıkardı bu işin.Filmlerde artık o kahraman ruhu yok.Herkes dünyayı kurtarıyor ama niye belli değil.Karakterlerin kendi düşünceleri,kendi hedefleri yok yada çok boş oluyor artık.Böyle oluncada artık umursamamaya başladım filmleri.Senaryo da çok iyi olmuyor zaten.

valla ben de sevmedim. filmden beklediğim az biraz kaliteli senaryo ve kaliteli savaş sahneleriydi ama tamamen gişe beklentisi ile yapılmış bir filmdi. öyle aklımda kalmış 3 sene oldu izleyeli tabii. sağlıklı bir eleştiri yapacak veri kalmamış aklımda.
Evet öyle oldu.

Benim en sevmediğim süper kahraman filmi Wonder Woman 1984. Ne izledim lan ben demiştim. Marvel'dan da Eternals bayağı kötüydü.

Bu tarz filmlere biraz felsefe katsalar guzel olur aslında farklı bir bakış açısı gelir. Dark Knight, Joker, Watchman, The Batman gibi. Batman v Superman filminde giriş kısmı ne kadar güzeldi. Superman tanrı mi?, kurtarıcı mi? Yoksa uzaylı gibi Sadece Superman'in işlendiği bir film çıksa harika olurdu bence. Ayrıca DC şu Sinematik Evren işine bir adapte olup girse inanılmaz karakterler hikayeler ama tutturamadilar gitti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık