Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konudan alakasız ama hep demişimdir, İtalya, Avrupa'nın Türkiye'sidir diye. Eğer gazetecileri de bizim gazetecilerimiz gibiyse dediğiniz gibi olma ihtimali hiç de az değil.
Haberi giren gazeteciler güvenilir de sezon başı aylarca peşinden koştuğu topçuya 7m euro veremeyen kulüplerimiz 20-25 mi verecek? Bana inandırıcı gelmiyor.

Haberi giren gazeteciler güvenilir de sezon başı aylarca peşinden koştuğu topçuya 7m euro veremeyen kulüplerimiz 20-25 mi verecek? Bana inandırıcı gelmiyor.
Orası öyle ama gerçekten bu parayı verip Zaniolo'yu almaya niyetlendilerse, takside yayarak, kiralayıp zorunlu satın alma şartı koyarak ya da ne bileyim sponsora ödeterek bir şekilde alırlar ki Roma da tok satıcı değil. Oyuncu elinde kalırsa değeri giderek düşecek ki sözleşmesi 2024'te bitiyor. Seneye bu vakitlerde bildiğin boşa düşecek oyuncu.

He yine de tüm bunlara rağmen yine de alamayabilirler Zaniolo'yu çünkü en az diyen 15m€ diyor ve bu bile çok para.

Bunu yapamazlar. UEFA patates eder bunu yapanı.
hahahahaha şimdi uefa'ya bir şey derdim de ban yemeyelim durduk yere :) Yapmasına yaparlar, haklısınız da önce, bu sezon transferde 543m€ açık veren Chelsea'yi patates etsinler de sonra gelsinler bize ne yapıyorlarsa yapsınlar.

hahahahaha şimdi uefa'ya bir şey derdim de ban yemeyelim durduk yere :) Yapmasına yaparlar, haklısınız da önce, bu sezon transferde 543m€ açık veren Chelsea'yi patates etsinler de sonra gelsinler bize ne yapıyorlarsa yapsınlar.
İşte onları değil ufakları elliyor adamlar. Onları elleseler City, PSG başta bir çok Arap sermayeli takım düdüklenirdi.

İşte onları değil ufakları elliyor adamlar. Onları elleseler City, PSG başta bir çok Arap sermayeli takım düdüklenirdi.
Hadi Chelsea'yi, City'yi vs geçtim, benim takımım olan West Ham ki köy takımıdır kendisi başarı anlamında, son 5 senede yaklaşık 400 milyon eksi yazdı oyuncu alıp satarken? Bize ne yaptı uefa? Tüküreyim uefa'nın kurallarına.

Araplar falan da yönetmiyor bizi ha. Büyük liglere peşkeş çekiliyor Avrupa futbolu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık