Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beşiktaş Omar Colley ve Onur Bulut'u almış, yeni gördüm. Deprem ne etkilemiş bizi arkadaş, hiç haberim yoktu. Şimdi Cristian Atsu'nun akıbetini öğrenmek için bakınıyordum karşıma çıktı.

Omar Colley, öyle çok bildiğim oyuncu değil. Italya liginsdesavunmada iş yapıyorsa bizde de rahat yapar.
Onur Bulut, Ferdi'den sonra ligin en iyi yerel sağ beki. Bu sezon 3 gol 4 asisti var. Bir de bedelsiz almışız, bence çok iyi bir transfer. Rosier'le forma savaşı verecek, belki Rosier'i ileride de deneyebilir. Takım için hayırlısı olsun.

Ligin ilk yarısı bitmedi mi? Niye geçmiştekiler sayılmasın diyor bu? Bahsettiği takımlarla herkes ligin ilk yarısında karşılaştı.

Bunu dedikten sonra fikstüre baktım, Hatay Beşiktaş'ı 2-1 yenmiş.

Bu ANÇ cidden akıl tutulması yaşıyor.
Malın teki ya. Diğer taraftar grupları bileyakışmıyorsun diyor Beşiktaş'a... Cidden de yakışmıyor. Niye önceki maçları sayılmasın mal herif. Hatay falan bu sene düşmesin maçları oynanmasın de bari.

Son düzenleme:
Ligin ilk yarısı bitmedi mi? Niye geçmiştekiler sayılmasın diyor bu? Bahsettiği takımlarla herkes ligin ilk yarısında karşılaştı.

Bunu dedikten sonra fikstüre baktım, Hatay Beşiktaş'ı 2-1 yenmiş.

Bu ANÇ cidden akıl tutulması yaşıyor.
Biz onlarla deplasmanda oynadık öyle puan kaybı yaşadık, deplasman ile iç saha aynı kolaylıkta olmaz diyor. GS’nin 2 maçı FB’nin 1 maçı deplasman olacaktı ikinci yarı. Öyle bir mantık kurmuş.

Nefret ediyorum lan senden, aşağışık herif. Bu kadar ucuz olmayın lan.

Bunun tartışmanın vakti değildi, ANÇ dediğim gibi kendini düşünen rant peşinde koşan birisi, deprem de çok umurunda olduğunu düşünmüyorum. Kamera karşısında olan herkes mecburi olarak yardım yapıyor ki ben normal bir insanken elimden geldiği kadar gönderebiliyorsam bunların yaptığı 200-300k'lık bağışlar komik rakamlar neyse ama hiç samimi değil ANÇ istifa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık