Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Şov Niteliğindeki En Etkileyici Güç Gösterisi

Anlatmak istediğimi anlamadın bro . Bu saydıkların anketler de ki " gövde gösterisi , tekleme ... " kavramlarını karşılamıyor :T
O yumruğu luffye atmıyor.Kelepçeli ace ölsün diye atıyor.Sen haki kullanırmısın ? Ben kullanmam.O yüzden o mevzuyu kafaya takma.

Adam gayette bb tayfasını tek hareketle perişan etti.Gözdağı verdi.Hepsi kan kustu.Animede sürekli saldırıyor gibi gözüküyordu ama mangada bir kez yaptı.Daha ne yapacaktı ki başka,birkaç kez daha saldırsa diğer tayfa üyeleri belki amiral karşısındaki law gibi perişan olacaktı.

Tek hamlede bir anlamda herkesi tokatladı,akıllı olun mesajı verdi.Tüm bunlar benim için yeterli.

O yumruğu luffye atmıyor.Kelepçeli ace ölsün diye atıyor.Sen haki kullanırmısın ? Ben kullanmam.O yüzden o mevzuyu kafaya takma.

Adam gayette bb tayfasını tek hareketle perişan etti.Gözdağı verdi.Hepsi kan kustu.Animede sürekli saldırıyor gibi gözüküyordu ama mangada bir kez yaptı.Daha ne yapacaktı ki başka,birkaç kez daha saldırsa diğer tayfa üyeleri belki amiral karşısındaki law gibi perişan olacaktı.

Tek hamlede bir anlamda herkesi tokatladı,akıllı olun mesajı verdi.Tüm bunlar benim için yeterli.
Mesela,
Aokijini buzunda herkes donabilir ama rahatça kurtulur (diyelim) - Bu herkese tek attı dondurdu bu benim için yeterli mi ?
Alan saldırılarından darbe yiyip , " bak orası kanadı bu benim için yeterli hepsi kan kustu ... "
Senin için ayağı kalkmalarının anlamı yok sanırım :T

Darbeden sonra ayağı kalkamazsan tek olur. Darbe isterse dünyana karanlık bir perde geçirsin, ocaklarına ateşler salsın...
Ayağa hiçbirşey olmamış gibi kalkıyorsan , afedersin bi b*k olmamış demektir. :T

@Tensei

Zaten konuda gerekirse tek atarlar dedim.Üstünlüğünü açıkça kabul ettirirler de dedim.Sengoku üstünlüğünü kabul ettiriyor.Karasakal bile sert kayaya çarptığını kabul ediyor gücünü onaylıyor.

Tayfasıda efsanevi korsanlar yani,tek saldırıda ölecek halleri yok.Güçsüz olsalar bile kolay değil.Bu mangada law bile smokerı öyle iki dakikada alamadı.Fakat smokerdan güçlü mü güçlü gitti vergoya bile tek attı.

Sengoku 10 kişiye birden temassız tek atacaksa,Garp kalkmış boşuna marcoya vurmuş oturduğu yerden işini bitirmeliydi o zaman.

thosy

Bence en sağlamı Magellandı. Takmadı bile, yoldan geçerken tüm tayfayı yendi. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık