Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Şov Niteliğindeki En Etkileyici Güç Gösterisi

Sitedeki sengoku gelsin bunların hesabını sorar herhalde size :D Ne ezdiniz sengokuyu be eşek bile alamıyor,oldu olacak keçi sengokudan daha güçlü diyin olsun bitsin.Keçisi bile boynuzlayabilecekken Sengoku eşeği bayıltamıyor :ehe:

Sitedeki sengoku gelsin bunların hesabını sorar herhalde size :D Ne ezdiniz sengokuyu be eşek bile alamıyor,oldu olacak keçi sengokudan daha güçlü diyin olsun bitsin.Keçisi bile boynuzlayabilecekken Sengoku eşeği bayıltamıyor :ehe:
Docq eşşeğini geçtim. Lastik meyvesi yemiş birine doğrudan yumruk atmamayı öğrensin önce :T

Edit ; Yazar burada haki kullanması gerektiğini vurguluyor. :/

Docq eşşeğini geçtim. Lastik meyvesi yemiş birine doğrudan yumruk atmamayı öğrensin önce :T
Doğrudan yumruk atmadı ki.

O yumruğu haki kullanmadan bile atmış olabilir.Luffy aniden büyüdü ve önüne engel olarak çıktı.Zaten büyümesini beklemediğinden şaşırıyor.Haki olmasa bile lucci gibi sağlam vurmuş luffyden kan geliyor.Ancak adam lastik,kizarunun tekmesi bile ilk seferde adamı komaya sokmuyor olsun o kadar.Luffy fiziksel saldırılara karşı göründüğünden fazla avantajlı.

adamın yapacağı tek şey platformu korumaktı onuda eline yüzüne bulaştırdı.Luffy gelirken garpın marcoya vurdugu gibi bi tane yapıştıramadı luffye.
Ayrıca doc q nun eşşeği sengokunun keçisini döver

Doğrudan yumruk atmadı ki.

O yumruğu haki kullanmadan bile atmış olabilir.Luffy aniden büyüdü ve önüne engel olarak çıktı.Zaten büyümesini beklemediğinden şaşırıyor.Haki olmasa bile lucci gibi sağlam vurmuş luffyden kan geliyor.Ancak adam lastik,kizarunun tekmesi bile ilk seferde adamı komaya sokmuyor olsun o kadar.Luffy fiziksel saldırılara karşı göründüğünden fazla avantajlı.
Anlatmak istediğimi anlamadın bro . Bu saydıkların anketler de ki " gövde gösterisi , tekleme ... " kavramlarını karşılamıyor :T

Çoğu güzel sahneler di heleki kizaru'nun süpernovaları harcaması ama Magellan'a attım oyu , karasakal ve tayfasını indirdikten sonraki lafı efsaneydi :a:

Kizarunun Ağacı indirirken ki olayi Baya Saglamdi . Girişide öyle, Supernovalara Tek atarken Amirallerin seviyelerine ozaman Şahit olmustum.
Kizaru , Görkemli Giriş olarak ilklerim arasindadir.

Edit :Moşi Moş Hoçira Kizaru:cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık