Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben kople oyle oldugunu düşünüyordum hiç bi yerde dikkatimi çekmedi açıkcası yoksa ben mi kaçırdım ?

ben kople oyle oldugunu düşünüyordum hiç bi yerde dikkatimi çekmedi açıkcası yoksa ben mi kaçırdım ?
Daha önce Smoker'ın kendi söylüyor, sadece ucunda Kairoseki olduğunu. Bir de Marineford Savaşı'nda Hancock jitteyi taşlaştırıyor ortadan. Kairoseki olsa bunu yapamazdı.

Hep logia saldırılara haki eklenmiyor diyoruzda böyle birşey geçti mi?Veya Oda tarafından açıklanmış bir bilgi mi?

Haki ve meyve gücü ile ilgili kafama takılan bir kaç konu oldu. Örneklendirerek anlatmak gerekirse;Law'ın Vergo'yu kesmesi: 1)Law'ın hakisi Vergo'yu aştığı için mi tüm vücudu haki ile kaplı(koka teknigi) olan Vergo'yu kesebildi. 2)Sadece meyve gücünü kullanarak mı kesti. 3)Meyve+haki ile mi kesti.
Sadece meyve gücü ile haki kullanıcıları kesilebilir mi yada zarar verilebilir mi. Bedenini B. haki ile kaplayan birini Akainu meve gücü ile yakabilir mi yada Kuzan meyve gücü ile dondurabilir mi.

Kişinin meyve gücünü kapatıp kairoseki'den etkilenmemesi mümkün mü?
Değil.

Hep logia saldırılara haki eklenmiyor diyoruzda böyle birşey geçti mi?Veya Oda tarafından açıklanmış bir bilgi mi?
Açıklama yok. Emsalini görmedik.

punk hazard da smoker kalbini aldığında neden tekrar birleşmedi peki?
Kalp söken tekniği kılıçla yapmıyor.

istedigimiz soruları direk Odaya nasıl sorabiliriz ? bi twitter hesabı yada ask.fm felan ?
Mektup atman gerekiyor.

Haki ve meyve gücü ile ilgili kafama takılan bir kaç konu oldu. Örneklendirerek anlatmak gerekirse;Law'ın Vergo'yu kesmesi: 1)Law'ın hakisi Vergo'yu aştığı için mi tüm vücudu haki ile kaplı(koka teknigi) olan Vergo'yu kesebildi. 2)Sadece meyve gücünü kullanarak mı kesti. 3)Meyve+haki ile mi kesti.
Sadece meyve gücü ile haki kullanıcıları kesilebilir mi yada zarar verilebilir mi. Bedenini B. haki ile kaplayan birini Akainu meve gücü ile yakabilir mi yada Kuzan meyve gücü ile dondurabilir mi.
O konuda genel görüş sadece meyve gücü ile kestiği yönünde. Wiki'de de bu şekilde alınmış. Sadece meyve gücü ile kesme ihtimali bana da yüksek geliyor.

Evet, verilebilir. Ancak yapılan saldırının gücü, rakibin Haki sınırını aşmalı.

İvankov hala devrim ordusu için çalışıyor mu, yoksa emekli oldu da sadece ülkesiyle mi ilgileniyor?

Şimdiden sağ ol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık