Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin kendinden bir kopya yapmıştı hani Balıkadam adasında kendinden kopya yapabiliyorsa başkalarınında kopyasını yapabilir mi ?

"OP de iç güdü ile irade gücü(haki) arasında bir bağlantı var mı yoksa iç güdünün farkı ne?" Bu soruda irade gücünün ne olduğunu belirtmişim zaten benim merak ettiğim iç güdünün ne olduğunu öğrenmekti. Bilgilendirirsen sevinirim.

Şu sağdaki sarımsı rengi olan balıkadam Güneş Korsanları'nda idi. Ama Sabaody Arc'a girmeden önce uçan balık sürücülerine Hachi'yi getirmemişler miydi? Yoksa ben mi benzettim. :S Neden böyle bir çelişki oluşmuş?

real

kuma bizim tayfaya yardım ederken dragon'dan herhangi bir emir almadan mı yardım etti?

titanium

Senço neden kizaru akainu vs aokiji işine karışmadı kizaru neden sessiz kaldı sence ?

Buggy ve Shanks'ın Roger'ın gemisinde bi konuşmaları vardı bir de sanırım o bölümde Buggy'nin nasıl Şeytan meyvesi yediğini oğreniyoduk o bölümler anime veya manga da kaçıncı bölüme denk geliyor

Naruto ile ilgili sorular alıyorsan:
1.Naruto ve sasuke ilk sezon şelale başında savaşmışlardı savaşın kazananı sasukemiydi berabere kaldıkları söylemleri var.
2.şu an karşılaşsalar kim alır
3.Narutonun Op gibi kaç sene daha süreceği ile ilgili bir haber yayınlandımı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık