Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normalde burası smok'a ait olduğu için hiçbi şekilde cevap yazmam ama gantz konusu hem smok'u ilgilendirmediğinden hemde konunun açılış amacına yönelik bi soru olmadığından yazıyorum bu mesajı. Gantz'ın 348 bölümü mangatürk'te mevcut mnaki grubu da çevirmekte...

OP de iç güdü ile irade gücü(haki) arasında bir bağlantı var mı yoksa iç güdünün farkı ne?
Daha önce de sorulmuş olabilir ben görmedim cevabı merak ediyorum.

aklıma birşey geldi şimdi Moria nın gölge meyvesinin yarattığı zombiler deniz suyuna girince yada tuz ile müdahale edilince meyve gücü tamamen ortadan kalkıyordu. Law ın yaptığı olaydada yani kalp sökme yada yer değiştirmede aynı etki olurmu sence

Usta law kalp huy ruh artık ne değiştiriyor tam anlamadım ama bu adam smoker ile tashiki yi değiştirdi.Peki smoker tashiki nin vücudunda sence k.haki kullana bilir mi mantıklı olur mu olursada ?

smoker franky saybork oldugu için kendi bazı parçalarını degiştire biliyor peki franky şeytan meyvesi yeseydi ne olurdu mesala luffy gomu gomu meyvesini yeseydi degiştirdigi parçalrıda lastik özellik gösterir miydi yoksa sadace mekanik olmayam insan kısmı mı lastik özellik gösterirdi

Smoker 3 sorum var !
1.Doflamingo logiaları kontrol edemiyor bunu söylemiştin.Lufy par. onu kontrol edebilir mi ?
2.Denizciler büyük savaştan sonra tek amiral kaldı ve shibukailer bildigim kadarıyla eksik law dan başka yeni schibukai aldılar mı bide teach görevinden alındı değil mi ?
3.Denizciler belirli rütbe sıralamaları var subay kor amiral amiral falan die. Sentoumaru diye şişman biri vardı 2yıl sonraki karşılaşmada denizci pelerini gibi bişi giyemişti onun rütbesi biliniyormu ?

OP de iç güdü ile irade gücü(haki) arasında bir bağlantı var mı yoksa iç güdünün farkı ne?
Daha önce de sorulmuş olabilir ben görmedim cevabı merak ediyorum.
İrade gücü Haki'nin kendisi.

aklıma birşey geldi şimdi Moria nın gölge meyvesinin yarattığı zombiler deniz suyuna girince yada tuz ile müdahale edilince meyve gücü tamamen ortadan kalkıyordu. Law ın yaptığı olaydada yani kalp sökme yada yer değiştirmede aynı etki olurmu sence
Ruh değişiminde etkili olabilir, ama parçalanma kısmında olacağını sanmam.

Usta law kalp huy ruh artık ne değiştiriyor tam anlamadım ama bu adam smoker ile tashiki yi değiştirdi.Peki smoker tashiki nin vücudunda sence k.haki kullana bilir mi mantıklı olur mu olursada ?
Kendisinde Kenbonshoku Haki varsa kullanır. Haki gücü ruhla alakalı bir şey sonuçta.

aranıyor posterlerinin altında bulunan bu yazının anlamı ne ?
Bir fikrim yok.

2yıl aradan sonra franky kola gücüne ne kadar ihtiyaç duyuyor? yoksa o 2 top kola ünitesimi?
Açıklanmadı.

smoker franky saybork oldugu için kendi bazı parçalarını degiştire biliyor peki franky şeytan meyvesi yeseydi ne olurdu mesala luffy gomu gomu meyvesini yeseydi degiştirdigi parçalrıda lastik özellik gösterir miydi yoksa sadace mekanik olmayam insan kısmı mı lastik özellik gösterirdi
Çok iyi bir soru sormuşsun gerçekten. Franky'nin metal olmayan aksamı yok artık. Yani en fazla dışındaki kısmı insani özellik gösteriyordur. Metal donanım kendi bedenine işli olduğundan meyve gücünü o kısımlarda kullanabilir. Top atma makinesi meyve yediğinde hem meyve hem de kendi özelliklerini kullanabiliyordu.

bu arada benmi yanlış hatırlıyorum yoksa crocodile elindeki altın hançeri kuma çeviremiyormuydu?
Gördüğümüz kadarıyla çeviremiyor. Logilar için genel bir durum sanırım bu. Elbiseleri olmayan inorganik materyalleri kendi elementlerine dönüştüremiyorlar.

Smoker 3 sorum var !
1.Doflamingo logiaları kontrol edemiyor bunu söylemiştin.Lufy par. onu kontrol edebilir mi ?
2.Denizciler büyük savaştan sonra tek amiral kaldı ve shibukailer bildigim kadarıyla eksik law dan başka yeni schibukai aldılar mı bide teach görevinden alındı değil mi ?
3.Denizciler belirli rütbe sıralamaları var subay kor amiral amiral falan die. Sentoumaru diye şişman biri vardı 2yıl sonraki karşılaşmada denizci pelerini gibi bişi giyemişti onun rütbesi biliniyormu ?
1. Eder.
2. Teach artık bir Yonko. Law'dan başka göreve getirelen Shichibukai olup olmadığı bilinmiyor. Aynı şekilde Amirallik durumu da kesin değil.
3. Açıklanmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık