Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Silinmiş Üye

Gizem, gerilim sevenler kesinlikle Monster izlemeli ve izlettirmelidir Naoki Urasawa tarafından yazılan bir manga bilen bilir reisi.. Billy Bat,Pluton,20th century boys gibi mangalarını okuyanlar, bu serinin Türkçe çevirisini bulamadım ama animesi muaazzam.

Konusu:Almanya'da yaşayan bir Japon cerrah olan Kenzō Tenma'nın etrafında dönmektedir.
Benim için efsanelerin efsanesi bütün serisini saklarım. Hele ki johan'ın burs aldığı adama o gölü anlatışı daha sonra elmayı eline vermesi süperdi. Arada türkler de vardı orasını ayıp etti ya. :artiz:

Benim için efsanelerin efsanesi bütün serisini saklarım. Hele ki johan'ın burs aldığı adama o gölü anlatışı daha sonra elmayı eline vermesi süperdi. Arada türkler de vardı orasını ayıp etti ya. :artiz:
Johan gibi sayko bir karakter daha bulamam herhalde, serilerin zirvesi ve bu animeye vakit kaybı diyenler var. Onlara ayrı gıcık oluyorum :(

Silinmiş Üye

Johan gibi sayko bir karakter daha bulamam herhalde, serilerin zirvesi ve bu animeye vakit kaybı diyenler var. Onlara ayrı gıcık oluyorum :(
Alçaklar:mincika: Ben bunun gibisini bulamadım. Genelde bu tarz anime veya mangaları severim. Çok iyi şekilde bitti saçma bir şekilde de uzamadı.

Okie, 10 bölüm izlicem :good:

Doğaüstü güçler canımı sıkmıyor da abi, nerde saracağını bilmedikten sonra izlemeye devam edemiyor işte insan xd
Öyle vakit geçirsin sarsın diye izlenecek anime değil.Daha çok ağırdan anlatımı seçen filmler gibi.Animeler fantastik doğaüstü şeyleri konu alıyor genelde.O bakımdan bildiğimiz kafadaki anime imajındaki animelerden değil bu.Böyle üst düzey olmasa da Joker game serisi vardı mesela.Bildiğin dünya savaşında gerçek dünyada yaşanan gerçek olabilecek hikayeleri anlatıyor.Onun gibi.Bunlar otaku animecilerin genelde ilgisini çekmiyor.Ama mesela savaş hikayeleri seven benim hoşuma gitmişti.

Tabii Monster kimsenin inkar edemeyeceği bir kalite düzeyinde.

Silinmiş Üye

Öyle vakit geçirsin sarsın diye izlenecek anime değil.Daha çok ağırdan anlatımı seçen filmler gibi.Animeler fantastik doğaüstü şeyleri konu alıyor genelde.O bakımdan bildiğimiz kafadaki anime imajındaki animelerden değil bu.Böyle üst düzey olmasa da Joker game serisi vardı mesela.Bildiğin dünya savaşında gerçek dünyada yaşanan gerçek olabilecek hikayeleri anlatıyor.Onun gibi.Bunlar otaku animecilerin genelde ilgisini çekmiyor.Ama mesela savaş hikayeleri seven benim hoşuma gitmişti.

Tabii Monster kimsenin inkar edemeyeceği bir kalite düzeyinde.
Öyle deme hocam bizim johan da 2 kere kafaya yedi (sonuncusunu pek hatırlamıyorum şuan kafa olmayabilir.) ama sapasağlam çıktı. One piece'e koysan hakili yumruklara dayanır yiğidim.

Silinmiş Üye

Demin yazacaktım neyse dedim olan oldu.Spoiler verdiğinin farkında mısın ? :D Yok denecek kadar az demiştim zaten.
Bu spoiler olamaz. Asıl spoiler bu eseri izlemeyen veya okumayanları ifşalamak olur. Ayıp ediyorsun bil istedim yani. Yetiş abi manga yı öv dediklerinde arşivlerden gidip aldım. Genede sonunu bile bilmek bu eserden soğutmuyor insanı hıh. :hıh:

Bu spoiler olamaz. Asıl spoiler bu eseri izlemeyen veya okumayanları ifşalamak olur. Ayıp ediyorsun bil istedim yani. Yetiş abi manga yı öv dediklerinde arşivlerden gidip aldım. Genede sonunu bile bilmek bu eserden soğutmuyor insanı hıh. :hıh:
Antinewera seriyi sorduğu için dedim ona spoiler olacak sonuçta başlar başlamaz kim olduğunu öğrenecektir diye.Heyecan kaçırabiliyor bu tarz şeyler soğutmaktan ziyade.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık