Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sir Crocodile Ne Kadar İlerleyebilir?

Sir Crocodile Ne Kadar İlerleyebilir?

• 1- THOUSAND SUNNY

Kullanılan: 30 37.5%
  • 2- CHOPPER

Kullanılan: 5 6.3%
  • 3- NAMİ

Kullanılan: 2 2.5%
  • 4- BROOK

Kullanılan: 2 2.5%
  • 5- FRANKY

Kullanılan: 0 0.0%
  • 6- USOPP

Kullanılan: 0 0.0%
  • 7- ROBİN

Kullanılan: 9 11.3%
  • 8- SANJİ

Kullanılan: 20 25.0%
  • 9- JİNBE

Kullanılan: 4 5.0%
  • 10- ZORO

Kullanılan: 3 3.8%
  • 11- LUFFY

Kullanılan: 5 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    80
Dof şuan ID'de antrikot yiyor, lokum eti diyor, siz kendinize yanın. :) Joker bu adam yahu, hiç Batman de mi izlemediniz. :)

Tsuru olayı çok farklı çıkacak muhtemelen. Dof'un kutsal ejder zamanları Tsuru Dof'un bakıcısı falan çıkacak. Yoksa Garp gelse eyvallah etmeyecek Dof'un Tsuru'yla arasında böyle bir münasebet olmaması gerekiyor. Bu adam Sengokunun önünde iki koramirali kukla yapıp oynatıyor. Tsuru da basit bir koramiral. Öyle güçlü olduğunu da zannetmiyorum, aralarında manevi bir bağ var, Dof tekrar işlenince görürüz artık. :)
Altına bırakıyordu Dof Tsuru'yu görünce... :D

Bak burada bir de tüm tayfasiyla birlikte. :hhh:

Altına bırakıyordu Dof Tsuru'yu görünce... :D

Bak burada bir de tüm tayfasiyla birlikte. :hhh:
Altına bırakma falan yok, yine başladın hikayeye, şaşırma efekti var sadece, bir de planı bozulunca alnındaki damar çıkıyor Dof samanın :)

Tsuruyla dediğim gibi bir geçmişi çıkacak, ID yolundaki muhabbetlerinden de belli zaten. Tsuru san diyor, Tsuru daha önce tanışık gibi davranıyor. Dof samanın çocukluğuna inince göreceğiz artık. :)

Altına bırakma falan yok, yine başladın hikayeye, şaşırma efekti var sadece, bir de planı bozulunca alnındaki damar çıkıyor Dof samanın :)

Tsuruyla dediğim gibi bir geçmişi çıkacak, ID yolundaki muhabbetlerinden de belli zaten. Tsuru san diyor, Tsuru daha önce tanışık gibi davranıyor. Dof samanın çocukluğuna inince göreceğiz artık. :)
Geçmişte gördük bu sahneden zaten it gibi kokuyordu Tsuru'dan geçmişte. :D

Dof'un geçmişi işlendi zaten sen okumadın heralde. :S

Dof şuan ID'de antrikot yiyor, lokum eti diyor, siz kendinize yanın. :) Joker bu adam yahu, hiç Batman de mi izlemediniz. :)

Tsuru olayı çok farklı çıkacak muhtemelen. Dof'un kutsal ejder zamanları Tsuru Dof'un bakıcısı falan çıkacak. Yoksa Garp gelse eyvallah etmeyecek Dof'un Tsuru'yla arasında böyle bir münasebet olmaması gerekiyor. Bu adam Sengokunun önünde iki koramirali kukla yapıp oynatıyor. Tsuru da basit bir koramiral. Öyle güçlü olduğunu da zannetmiyorum, aralarında manevi bir bağ var, Dof tekrar işlenince görürüz artık. :)
Dof akıllı adam. Kral gibi yaşıyordur hücresinde. Beklenir. :)

Tsuru dediğin gibi çok uzun süredir tanıyordur Dof'u. Bunu ben de tahmin ediyorum. Zaten Dof Tsuru'nun 2 kankasından biri olan Sengoku'nun fanı.:)

Geçmişte gördük bu sahneden zaten it gibi kokuyordu Tsuru'dan geçmişte. :D

Dof'un geçmişi işlendi zaten sen okumadın heralde. :S
Geçmişi işlendi de Kutsalken yaşadıkları üstünde çok durulmadı. Babası kutsallıktan vazgeçti, aşağı indiler, anası öldü vs işte. Dof, Kutsal bir çocukken Tsuruyla nasıl bir etkileşimi vardı belli değil işte. Bence bakıcısı gibi bir şey olmalı, yeri gelince kızan, otorite kuran. Yoksa Dof gibi biri Tsuru san demez, adam filo amiralinin önünde 2 koramirali maymun ediyor, Amirallere posta koyuyor, Tsuru kim, Garp gibi kahraman olarak bilinen gücüyle öne çıkan bir kadın da değil, Dof olmasa seride fonksiyonu yok kadının. :)

Geçmişi işlendi de Kutsalken yaşadıkları üstünde çok durulmadı. Babası kutsallıktan vazgeçti, aşağı indiler, anası öldü vs işte. Dof, Kutsal bir çocukken Tsuruyla nasıl bir etkileşimi vardı belli değil işte. Bence bakıcısı gibi bir şey olmalı, yeri gelince kızan, otorite kuran. Yoksa Dof gibi biri Tsuru san demez, adam filo amiralinin önünde 2 koramirali maymun ediyor, Amirallere posta koyuyor, Tsuru kim, Garp gibi kahraman olarak bilinen gücüyle öne çıkan bir kadın da değil, Dof olmasa seride fonksiyonu yok kadının. :)
Ne bakıcısı Reiper sen iyice şaşırdın. :S

Geçmişte Dof bunun peşindeydi işte o yüzden öyle "San" ekiyle konuşuyor. Bildiğin Dof kaçmış durmuş işte... :D

Dediğin sahnede Tsuru Dof'a "Uslu çocuk ol" diyor. Peşine Sengoku gelince Dof bırakıyor adamları. Amirallere posta koyuyor diyorsun hala, kendisi Aokiji ile dövüşmek istemediğini söyleyip topukluyor. Bir de Smoker bunlar hakkında her şeyi biliyor ve Dof da planları boşa gideceğini bile bile bırakmak zorunda kalıyor...

Aynen seride fonksiyonu yok kadının. MF savaşında ki görevine bak kadının başka bir şey demiyorum sana artık. :S

Ne bakıcısı Reiper sen iyice şaşırdın. :S

Geçmişte Dof bunun peşindeydi işte o yüzden öyle "San" ekiyle konuşuyor. Bildiğin Dof kaçmış durmuş işte... :D

Dediğin sahnede Tsuru Dof'a "Uslu çocuk ol" diyor. Peşine Sengoku gelince Dof bırakıyor adamları. Amirallere posta koyuyor diyorsun hala, kendisi Aokiji ile dövüşmek istemediğini söyleyip topukluyor. Bir de Smoker bunlar hakkında her şeyi biliyor ve Dof da planları boşa gideceğini bile bile bırakmak zorunda kalıyor...

Aynen seride fonksiyonu yok kadının. MF savaşında ki görevine bak kadının başka bir şey demiyorum sana artık. :S
Dof basit bir koramiralden kaçıyor diyorsun he, dedim o kadar yatarken iç şu ilaçları günlük hayatını etkilemesin diye dinlemedin beni bak ne oldu şimdi. :)

TS > Croco netleşti usta, ek seçeneğe gerek yok 1. Şıkta kaldı Croco :)

Rüyasinda bile yenemez, terleyerek uyanır, bir tek de terinden yer :)

Valla gayet bilimsel, ilme fenne akıl ve mantığa uygun benim konularım, Xanax'i azalt dedim hala aynı doz alıp sayikliyorsun :)
Yener diyen birini tanıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık