Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sir Crocodile Ne Kadar İlerleyebilir?

Sir Crocodile Ne Kadar İlerleyebilir?

• 1- THOUSAND SUNNY

Kullanılan: 30 37.5%
  • 2- CHOPPER

Kullanılan: 5 6.3%
  • 3- NAMİ

Kullanılan: 2 2.5%
  • 4- BROOK

Kullanılan: 2 2.5%
  • 5- FRANKY

Kullanılan: 0 0.0%
  • 6- USOPP

Kullanılan: 0 0.0%
  • 7- ROBİN

Kullanılan: 9 11.3%
  • 8- SANJİ

Kullanılan: 20 25.0%
  • 9- JİNBE

Kullanılan: 4 5.0%
  • 10- ZORO

Kullanılan: 3 3.8%
  • 11- LUFFY

Kullanılan: 5 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    80
Nami + Brook + Usoop vs Crocodile konusu aslında baya tartışılabilir. Nami ıslatır Usopp uzaktan saldırır. Brook zaten kemik kurutamaz. Bunun yanında yağmurda yeneklerini kullanamayablirde çamura dönüşür böylece Nami'de yıldırımlarla hasar verebilir.
Usoop'tan şöyle birkaç şok saldırısı da yedi mi Jozu'dan omuz yemişe döner.

Son düzenleme:
Nami + Brook + Usoop vs Crocodile konusu aslında baya tartışılabilir. Nami ıslatır Usopp uzaktan saldırır. Brook zaten kemik kurutamaz. Bunun yanında yağmurda yeneklerini kullanamayablirde çamura dönüşür böylece Nami'de yıldırımlarla hasar verebilir.
Usoop'tan şöyle birkaç şok saldırısı da yedi mi Jozu'dan omuz yemişe döner.
3 vs 1 çok insafsızca değil mi ya, onların her biri zaten 1 vs 1 de rahat alırlar. Croco yağmur yagdiran Namiyi nasıl alacak, kurutamadigi kancalayamadigi zehirleyemedigi Brooku nasıl alacak, biri bana anlatirsa.tekrar değerlendirebilirim, :)

@Reiper efendim şimdi, Sunny seçeneğini seçince Sunny mi yenmiş oluyor. O zaman Luffy deyince Luffy yenmiş oluyor. @Sir Crocodile dostumuz için hepsini temizler butonu gerekiyor. :)
Troll konuları açıp dursun sayiklasın Reiper. Croc'un dönüşü bunu dağıttı bu hallerini normal karşılamak lazım. Sonuçta kendisi rezil bir Dof fanı fazla şey beklememek lazım.

Dof'u adam yerine koyan kimse olmadığı için herkesi o kategoride değerlendirmeye çalışıyor ama boş... :D

@Reiper efendim şimdi, Sunny seçeneğini seçince Sunny mi yenmiş oluyor. O zaman Luffy deyince Luffy yenmiş oluyor. @Sir Crocodile dostumuz için hepsini temizler butonu gerekiyor. Yoksa Luffy > Croco demiş oluyorlar. :)
TS > Croco netleşti usta, ek seçeneğe gerek yok 1. Şıkta kaldı Croco :)

Aramaki'yi yener mi Croco ?
Rüyasinda bile yenemez, terleyerek uyanır, bir tek de terinden yer :)

Troll konuları açıp dursun sayiklasın Reiper. Croc'un dönüşü bunu dağıttı bu hallerini normal karşılamak lazım. Sonuçta kendisi rezil bir Dof fanı fazla şey beklememek lazım.

Dof'u adam yerine koyan kimse olmadığı için herkesi o kategoride değerlendirmeye çalışıyor ama boş... :D
Valla gayet bilimsel, ilme fenne akıl ve mantığa uygun benim konularım, Xanax'i azalt dedim hala aynı doz alıp sayikliyorsun :)

Bir Tsuru uğruyordur bunun yanına arada. Magellan'ı az döv Dof'u diye tembihleyip dönüyordur MF'ye. Vefalı bir kadına benziyor Tsuru. :rolleyes:
Tsuru'yu geç gemisini görünce tüm tayfayla kaçan adam Dof, ID de kaçacak yer de yok. :D
Dof şuan ID'de antrikot yiyor, lokum eti diyor, siz kendinize yanın. :) Joker bu adam yahu, hiç Batman de mi izlemediniz. :)

Tsuru olayı çok farklı çıkacak muhtemelen. Dof'un kutsal ejder zamanları Tsuru Dof'un bakıcısı falan çıkacak. Yoksa Garp gelse eyvallah etmeyecek Dof'un Tsuru'yla arasında böyle bir münasebet olmaması gerekiyor. Bu adam Sengokunun önünde iki koramirali kukla yapıp oynatıyor. Tsuru da basit bir koramiral. Öyle güçlü olduğunu da zannetmiyorum, aralarında manevi bir bağ var, Dof tekrar işlenince görürüz artık. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık