Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sir Crocodile Ne Kadar İlerleyebilir?

Sir Crocodile Ne Kadar İlerleyebilir?

• 1- THOUSAND SUNNY

Kullanılan: 30 37.5%
  • 2- CHOPPER

Kullanılan: 5 6.3%
  • 3- NAMİ

Kullanılan: 2 2.5%
  • 4- BROOK

Kullanılan: 2 2.5%
  • 5- FRANKY

Kullanılan: 0 0.0%
  • 6- USOPP

Kullanılan: 0 0.0%
  • 7- ROBİN

Kullanılan: 9 11.3%
  • 8- SANJİ

Kullanılan: 20 25.0%
  • 9- JİNBE

Kullanılan: 4 5.0%
  • 10- ZORO

Kullanılan: 3 3.8%
  • 11- LUFFY

Kullanılan: 5 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    80
Sürekli cevabı verilen şeyleri atıyorsun ama.
Dof"un Tsuru'yu takmadığını çokta güzel ayar verdiğini shichi toplantısında gördük.
Yahu neyi gördün? Tsuru ellerini bağlamış ne diyor Dof'a, rahatlığına bak Tsuru'nun en küçük bir çekince var mı bak..

Geçmişte ki durum da ortada tüm tayfa ile kaçıyor Dof Tsuru'nun gemiyi görünce. Gören de Tsuru'ya bir şey yapabildi sanır sizin yorumlardan...

Yahu neyi gördün? Tsuru ellerini bağlamış ne diyor Dof'a, rahatlığına bak Tsuru'nun en küçük bir çekince var mı bak..

Geçmişte ki durum da ortada tüm tayfa ile kaçıyor Dof Tsuru'nun gemiyi görünce. Gören de Tsuru'ya bir şey yapabildi sanır sizin yorumlardan...
Dof'a uslu çocuk ol diyor kendince,al sana uslu cocuk diyip dozajı daha çok arttıyor.Tsuru gördü uslu çocugu xD.Hiç bir şey yapamadı Sengoku geldi.

Öyle lafta der anca Tsuru.

Gençliğinde kaçar,durumlar öyle gerektirmiştir.

Ama eski günlerin mazide kaldığını Tsuruya gösterdi boşuna bana atma bu sayfayı xD

Dof'a uslu çocuk ol diyor kendince,al sana uslu cocuk diyip dozajı daha çok arttıyor.Tsuru gördü uslu çocugu xD.Hiç bir şey yapamadı Sengoku geldi.

Öyle lafta der anca Tsuru.

Gençliğinde kaçar,durumlar öyle gerektirmiştir.

Ama eski günlerin mazide kaldığını Tsuruya gösterdi boşuna bana atma bu sayfayı xD
Yahu ne yapıyor dozajı arttırıp bana bunu söyle. Tsuru da en küçük bir çekince göster haklısın diyeyim. Fakat yok...

Hani oradan birine zarar verse de Tsuru üstüne bir şey yapamasa neyse o da yok. :S

Yani gösterdiği bir şey yok ama sen gösterdi de... :D

Yahu ne yapıyor dozajı arttırıp bana bunu söyle. Tsuru da en küçük bir çekince göster haklısın diyeyim. Fakat yok...

Hani oradan birine zarar verse de Tsuru üstüne bir şey yapamasa neyse o da yok. :S

Yani gösterdiği bir şey yok ama sen gösterdi de... :D
Bilerek yapıyorsun bence.Tsuru uslu çocuk ol diyince
Dof durmadı hatta Tsuru ona saygısızlık yaptığı için dersini verdi Tsuru'ya.Sen kime uslu cocuk ol diyorsun gibisinden adamları öldürme noktasına geldi.
Tsuru niye çekinsin ne alaka Dof zaten yapacağını yapıyor.
Sengoku falan gelince mecbur durdu.
Tsuru engelleyemedi Dof'u.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık