Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

2 filmde izledim.İyi oyunculuğu var fena değil.Ama daha iyi olabilirmiş tabii Dafoe gibi ustaların yanında geri planda kalıyor doğal olarak.

Ben zaten şu alacakaranlık muhabbetinden dolayı nefret edilmesini hiç anlamadım.İzlemedim alacakaranlık falan ama Kristen Stewart örneğin beğenirim farklı soğuk bir havası var.Bağımsız filmlerde oynamaya başladı iyi de iş çıkarıyor.Birkaç ticari film dışında.Ama ekşiye falan baksan herkes nefret ediyor.
Geliştiriyor ya kendini baya. Kariyeri için çok uğraştı ve Tenet ile Batman le ödüllendirildi. Önü açık baya. Batman da düzgün bir film olursa daha da açılır önü.

Kristen ı hep dandik dandik filmlerde gördüm ya. O yüzden ona kötü bakıyorum ben de. :( Iyi filmlerini duymadım..

Bence artık süper kahramanların öyle şişik şişik dolaşması demode oldu.Hem göze bile güzel görünmüyor.Ortalama bir vücut yeterliyken illa 1.90 ve 100 kilo biri niye ?

Killer Croc, 195 boyunda ve 122 kilo.

Bane, 203 boyunda ve 159 kilo.

Deathstroke, 193 boyunda ve 102 kilo.

Bunlar Batman'in fiziksel olarak mücadele ettiği rakiplerden ilk aklıma gelenler. Kalan bir çoğu da bunlar gibi iri yarı tipler. 180 boyunda ve 70 kilo ağırlığında birinin şunları döve döve perişan edebilmesi bana saçma gelir,

Bunlar Batman'in fiziksel olarak mücadele ettiği rakiplerden ilk aklıma gelenler. Kalan bir çoğu da bunlar gibi iri yarı tipler. 180 boyunda ve 70 kilo ağırlığında birinin şunları döve döve perişan edebilmesi bana saçma gelir,
Rakibi de ona uygun tasarlayabilirler bence.Sonuçta başrolü gerçekçi yapmışken tüm düşmanların o şekilde olması saçma olur.

Batman zayıf olacaksa Joker, Penguen, Kedi kadın, Bilmececi gibi kişiler ile dövüşmeli. Yukarıda Smoker'ın verdiği örnekleri şu anki çıkan filmdeki Batman'in dövmesi imkansız. Bak Michael Keaton Batman'ine zayıftı ona göre düşman verdiler.

Robin olsaydı ona yeterdi bence. One Piece mi bu Luffy gibi bir eleman gidip dev gibi birileriyle dövüşüyor.

Rakibi de ona uygun tasarlayabilirler bence.Sonuçta başrolü gerçekçi yapmışken tüm düşmanların o şekilde olması saçma olur.
Killer Croc'u Suicide Squad filminde o şekilde yaptılar. Ne bir korkutuculuğu kalmış, ne de bir şeye benzemiş.

Rakiplerin özelliklerini elinden alana kadar, Batman'e uygun biri seçilebilir. Yani o kadar absürt bir kalıbı da yok adamın, hani şöyle iki buçuk metre falan olsa boyu, yine anlaşılır. Dünya üzerinde 190 boyda 100 kilo ağırlığında hiç mi oyuncu kalmamış?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık