Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Adam öyle çünkü çizmiş çünkü.

İleride One Piece dizisi çıktığında Kaido'yu, Jack'i çelimsiz yaparlarsa aynı tepkiyi gösteririm.
Peki öyle bir vücut şekli ne kadar gerçekçi ? Film izlerken karakterle bağ kurmak istiyorum ben belki ? Herkes zaten çizimleri biliyor.Bence filmlerde bu tür şeyleri o kadar ön plana çıkarmasalar da olur.

Peki öyle bir vücut şekli ne kadar gerçekçi ? Film izlerken karakterle bağ kurmak istiyorum ben belki ? Herkes zaten çizimleri biliyor.Bence filmlerde bu tür şeyleri o kadar ön plana çıkarmasalar da olur.
Gayet gerçekçi bence. 190'a 95 kilonun neresi abartı ki? Ben Affleck gayet iyiydi. Abartı diyorsan hiç spor müsabakası izlememişsin bence. Usain Bolt 194 95 kilo mesela.

Robert'a balon demene takıldım, batman 'ın ölçülerine değil. :D Adam balon değil çünkü.
2 filmde izledim.İyi oyunculuğu var fena değil.Ama daha iyi olabilirmiş tabii Dafoe gibi ustaların yanında geri planda kalıyor doğal olarak.

Ben zaten şu alacakaranlık muhabbetinden dolayı nefret edilmesini hiç anlamadım.İzlemedim alacakaranlık falan ama Kristen Stewart örneğin beğenirim farklı soğuk bir havası var.Bağımsız filmlerde oynamaya başladı iyi de iş çıkarıyor.Birkaç ticari film dışında.Ama ekşiye falan baksan herkes nefret ediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık