Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Kevin Feige beklemeyin öyle şeyler demiş. Ki o kadar büyük bir satın alımın 1 yılda tamamlanabileceğini sanmıyorum. Spoiler hakkında da gerçekten şaşırdım, hiç beklemiyordum. Başta çıkartamadım ama kafamda eşleşen başka birisi olmayınca o'dur dedim yani.
Ben görünce “hadi canım” diye böyle gözlerim açıldı falan djdjdkdj
Youtube'da oyun ve kart tanıtımı yapan bir kanalda video izlerken yorumlara Avengers filminin sonunu yazmışlar. Maalesef ağır bir spoiler yedim :( Çok hoşlarına gidiyor böyle yapmak.
Yememişsin üzülme ama dikaltli ol ve asla yorum okuma hiç bir yerde.

Hmm. Sen en sonunda kimin kazanacağını düşünüyordun ki :S Bu yapım tam olarak bi film değil sonuçta, hatta anca giriş kısmı olabilir bi film olsaydı. Gelişme, zirve ve sonuç daha sonra, bu şekilde bakarsan spoiler tadıni kaçırmaz.
Filmin sonunda tabii ki de Thanos'un kazanacağını düşünüyordum. Tek film olmadığını da biliyorum. Ama kazanmak ayrı bir şey öldürmek ayrı bir şey. Filmin sonunda Thanos kazandı diye yorum okusam bir problem yok ama hepsini öldürdü demek bütün heyecanı kaçırıyor bana göre.

Ben görünce “hadi canım” diye böyle gözlerim açıldı falan djdjdkdj

Yememişsin üzülme ama dikaltli ol ve asla yorum okuma hiç bir yerde.
Çok iyi. Spoiler'ın sahte çıktığına sevindim. Bu hafta gideceğim zaten filme. En azından gidene kadar yorumlardan uzak dururum :good::sapkali:

Filmin sonunda tabii ki de Thanos'un kazanacağını düşünüyordum. Tek film olmadığını da biliyorum. Ama kazanmak ayrı bir şey öldürmek ayrı bir şey. Filmin sonunda Thanos kazandı diye yorum okusam bir problem yok ama hepsini öldürdü demek bütün heyecanı kaçırıyor bana göre.

Çok iyi. Spoiler'ın sahte çıktığına sevindim. Bu hafta gideceğim zaten filme. En azından gidene kadar yorumlardan uzak dururum :good::sapkali:
Burada şöyle bir durum söz konusu:
+

Not: Hiçbir filmi izlemedim ama bence haklıyım. Hafta içinde haklı olup olmadığımı konuşuruz. :D

Avengers' ı izlemem diye tüm spoilerları okudum şimdi de izleyesim geldi. :D

Marvel' a pek hakim değilim ama DC' nin Kingdom Come diye bir çizgi romanı varmış, bir benzerini Marvel için yapmışlar daha sonra. Galactus' lu Fantastik 4' lü bir şey. Zamanında nasıl bir şey olduğunu burada okumuştum, bayağı güzele benziyordu. Keşke onun filmini yapsalar.

Film güzel olmuş hoşuma gitti, ancak abartılan kadar mükemmel değil. Thanos mükemmel olmuş onu çok beğendim, birde İron man ve De. Strange çok iyi oynamışlar.

Sanki asıl film seneye çıkacakmış gibi.

Gideceğim salonu kararlaştırdım. Çarşamba ya da perşembe giderim artık. İzleyeyim de merakım gitsin en azından.

Salonlarda da TR dublaj kıtlığı var sanki hep alt yazılı :/ Neyse ki 1-2 tanesinde buldum. Bir tanesinde IMAX var o da 3D alt yazılı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık