Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Suskunluğun söylecek bir şeyin olmadığından. Durum ortada. Rindou etkisiz eleman görevi görüyor şu an. Yapacak bir şey yok. Daha önceden söylemiştim sana.:D
Ya sen kendi hayal dünyanı anlatma bi ya :(
Yahahha ben taraf değilim bak mangaka kendisi taraf olmuş, onu eleştiriyorum bilmiyorum fark ettin mi? Rindou'yu şişirdi şişirdi şimdi de bi köşeye attı :(
O kısmı bir tek siz anlamışsınız zaten. :D
Bunlar Dofy'nin değerini bildi mi, Rindou'yu anlasınlar?:D
He işte ondan dolayı asaletimden susuyorum. :D sakata konuşsun. :D

Rastgele okuyorum şuan seriyi. Sürekli çıplak gezen eleman hoşuma gitti. Başka bir serideki karaktere benzettim ama aklıma gelmedi şuan. Onun dışında 1 numara sanırım, en klasları o. Lisenin başındaki eleman son bölümlerde yemeğini beğenmedim falan dedi ama. O da tokyo ghoul deki psikopat adama benziyor. Neden beğenmedi anlamadım. Bu arada rindou'nun dişi çok tatlı

Bu ne şimdi?! Daha kendi uzmanlığından bi haber kız kurusu son 10 dakikada mı çıkaracak yani bu yanını... Kendisini dedesine bile ispatlayamamış, babası tarafından bile başarması mümkün görülmeyen şeyi başaracak öyle mi? Mangaka batırmış. Bi de neymiş Erina hiç bu şekilde içten, gerçekten uğraşarak yemek yapmamışmış, yav he he. İkinci Rindou vakası, tanrının dili olsun istedim oldu der yakında Azami bunun için. Ne kadar kolay ya, sanki mangaka seriyi gözden çıkarmış gibi. Hani bunda popüler oldum ama bu manga bi yere varmıycak, yeni bi manga çıkarıp ordan da yürürüm diyor gibi. Cidden okuduğumuz onca zamana yazık. Hayal kırıklığı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık